Środki do usuwania plam od Liqui Moly

, 9 maja 2017, 9:49

W tym miesiącu Liqui Moly prezentuje aż trzy produkty, w ramach akcji Produkt Miesiąca.

 

Liqui Moly Niewidzialna rękawiczka nr art. 3334

Niewidzialna rękawiczka to preparat, który chroni skórę rąk przed uporczywymi zanieczyszczeniami. Wystarczy nanieść niewielką ilość preparatu na czyste ręce, dobrze wetrzeć i można przystąpić do brudnej pracy. Dzięki aplikacji preparatu do skutecznego mycia wystarczy woda. Preparat zabezpiecza ręce przed działaniem smarów, olei i innych szkodliwych zanieczyszczeń. Nie zawiera silikonów i pozwala skórze oddychać. Produkt testowany dermatologicznie, PH 5.5. Stosować przed rozpoczęciem pracy, ekstremalnie zanieczyszczone ręce czyścić dodatkową pastą do mycia rąk.

Liqui Moly Pasta do mycia rąk nr art. 2187

Pasta do mycia rak Liqui Moly. Usuwa zabrudzenia takie jak: smary, oleje, płyn hamulcowy i inne zanieczyszczenia. Do większości zabrudzeń wystarczy jednokrotne mycie. Pasta nie wysusza rąk jest oszczędna w użyciu i nie zatyka kanalizacji. Preparat był testowany dermatologiczne. Pastę należy dokładnie wetrzeć w suche ręce, a następnie spłukać pod bieżącą wodą. Aby zabezpieczyć ręce przed wnikaniem brudu, przed rozpoczęciem pracy należy stosować Niewidzialną rękawiczkę nr art. 3334.

Liqui Moly Środek do usuwania plam olejowych nr art. 3315

Środek do usuwania plam olejowych, to preparat w formie spreju, który trzeba zaaplikować na plamę. Następnie należy odczekać około 20 minut, po tym czasie pojawi się biały proszek który wystarczy zmieść i gotowe. Środek doskonale usuwa plamy z betonu, kostki brukowej i płyt chodnikowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!