AUTOPART prezentuje w Dubaju nowy akumulator

, 9 maja 2017, 10:56

Targi Automechanika w Dubaju to jedna z najbardziej znaczących imprez motoryzacyjnych na świecie. Firma AUTOPART SA prezentuje tam swój najnowszy produkt – akumulator Galaxy SMF.

Targi odbywają się w dniach 7 – 9 maja 2017 r. Jest to pierwsza impreza w tym roku, na której AUTOPART promuje nowy akumulator. Przy projektowaniu akumulatora Galaxy SMF wykorzystano rozwiązania zastosowane przy produkcji akumulatorów klasy PREMIUM, GALAXY GOLD i GALAXY EFB. Ze względu na właściwości jest to produkt przeznaczony na rynki krajów południowych, o gorącym klimacie.

– GALAXY SMF spełnia wysokie wymagania użytkowników pojazdów z bogatym wyposażeniem. Zastosowane  rozwiązania w zakresie produkcji płyt gwarantują znacznie dłuższą trwałość cykliczną – zwłaszcza w klimacie gorącym oraz odporność mechaniczną na drgania i wibracje – mówi Henryk Przybyło, dyrektor badań i rozwoju w AUTOPART.

Targi Automechanika odbywają się w Dubaju po raz 15. W jubileuszowej imprezie bierze udział blisko 2 000 wystawców z 57 krajów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!