Finał promocji narciarskiej marki Protechnic

, 28 stycznia 2009, 0:00

W grudniu 2008 roku zakończyła się trwająca przez cały ubiegły rok promocja skierowana do klientów zaopatrujących się w samochodowe części zamienne marki Protechnic. Zasady akcji promocyjnej były proste,  klienci przez cały rok kupowali produkty Protechnic m.in.: tarcze, szczęki, klocki, wycieraczki, przewody, pompy wody, produkty hydrauliczne, przeguby oraz osłony i starali się zrealizować określony budżet promocyjny. Realizacja założonego celu gwarantowała otrzymanie nagrody, tygodniowego wyjazdu na narty we włoskie Dolomity.

Nagroda okazała się na tyle atrakcyjna, że wiele firm postanowiło o nią zawalczyć. Ci, którym się udało 9 stycznia 2009 roku wyjechali do Włoch i spędzili tydzień w górach, w regionie Civetta. Region ten, to piękne krajobrazy oraz świetnie przygotowane stoki narciarskie, zarówno dla narciarzy lubiących ostre i strome zbocza, jak i dla amatorów płaskich i długich tras zjazdowych – w sumie ponad 80 km tras.

Samochodowe części zamienne marki Protechnic pojawiły się na polskim rynku w 2004 roku. Fundamentem marki jest pełna gama części zamiennych układu hamulcowego (tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, hydraulika hamulcowa). W ofercie Protechnic znajdują się również: przeguby napędowe, osłony przegubów, przewody zapłonowe, pompy wody, pióra wycieraczek. Kompleksową obsługę logistyczną dla marki Protechnic świadczy firma Logistics Service S.A. Szczegółowe informacje o marce Protechnic na stronie: www.protechnic.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!