Nowości w asortymencie GeParts

, 21 stycznia 2009, 0:00

Firma GeParts poszerzyła swoją ofertę o kolejne produkty z linii towarowej JPN. Tym razem do sprzedaży trafiły 84 nowe referencje przegubów JPN.

JPN jest nową marką na polskim rynku opartą na sprawdzonych dostawcach. Za niewygórowaną cenę firma GeParts oferuje produkty wysokiej jakości, które sprostają nawet najbardziej surowym wymaganiom.

Szczegóły na www.geparts.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 stycznia 2009, 0:00 0 0

Odnośnie własnych brendów... Mamy jakąś nowość na rynku JPN? Znacie Państwo te produkty? Co możecie o nich powiedzieć?...

Zapraszam do dyskusji...

Odpowiedz

Anonim, 22 stycznia 2009, 0:00 0 0

powiem szczerze, że słyszałem wiele razy o tym brandzie, ale sam nigdy nie miałem z nim styczności. ciekawi mnie jak z jakością tych produktów??

Odpowiedz

Anonim, 27 stycznia 2009, 0:00 0 0

Nie od dzisiaj wiadomo , że najlepszy SHIT do własny SHIT :) Firmy najmniej się przechwalają jak zaserwują podwyżki od góry do dołu

Odpowiedz

Anonim, 29 stycznia 2009, 0:00 0 0

JPN - czyli własny brend... jestem ciekaw tylko co tam do środka pakują? Jeżeli tak jak w konkurencyjnym JapanLine w pudełkach będą markowe produkty i cena będzie faktycznie dobra... to czemu nie.

Odpowiedz