UFI Filters –  filtr oleju dla aut marek Hyundai i Kia

, 28 kwietnia 2017, 10:11

UFI Filters wprowadza na rynek aftermarketu nowy wkład do filtra oleju napędowego, z przeznaczeniem dla samochodów dwóch koreańskich marek – Hyundai i Kia, należących do Hyundai Motor Group.

Nowy filtr (kod UFI 24.123.00, kod SOFIMA S 4123 NR) obejmuje szereg aplikacji, do samochodów Hyundai oraz Kia. Aftermarketowa gama nowego filtra to rezultat bardzo ścisłej, rozwijanej w ostatnich latach współpracy między UFI Group a Hyundai Motor Group.

Grupa UFI  jest zaangażowana w sześć różnych projektów OE z zakresu filtracji oleju napędowego, pokrywających w całości gamy Hyundai i Kia. Produkcja całej gamy filtrów przeznaczonych na rynek europejski odbywa się w zakładzie UFI w Ostrawie (Republika Czeska).

Medium filtracyjne dla zastosowań aftermarketowych posiada system podwójnej filtracji: pierwsza osłona wykonana jest z medium na bazie celulozy, natomiast druga z siatki hydrofobicznej służącej do eliminacji pozostałych cząstek wody. Gwarantowana skuteczność filtracji wynosi 99,6% @ 4 μm, a separacja wody jest na poziomie powyżej 90%.

Więcej informacji na temat firmy UFI Filters oraz produktów marek UFI i Sofima można znaleźć na stronach: www.ufi-aftermarket.com oraz www.sofima-aftermarket.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!