Szansa na współpracę z rynkiem słoweńskim. Targi w Celje.

, 27 kwietnia 2017, 9:36

W drugiej połowie maja, w słoweńskim Celje, odbędą się 20-te jubileuszowe Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne AUTO, MOTOR BOOM, LOGOTRANS i UTILITY VEHICLES. Swoje stoisko promocyjno-informacyjne wystawi tam słoweńska ambasada RP.

Przedstawiciele ambasady pomogą polskim przedsiębiorcom w zorganizowaniu ich udziału w targach. Ambasada RP w Lublanie zorganizuje własne stoisko promocyjno-informacyjne, gdzie oprócz materiałów o charakterze makroekonomicznym, prezentowała będzie materiały promocyjne firm polskich w formie ulotek, prospektów i folderów. Stoisko będzie bezpłatnie udostępnione do prezentacji materiałów oraz rozmów przedstawicieli firm z kontrahentami słoweńskimi. Ambasada RP roześle również informacje o udziale polskich przedsiębiorstw do firm słoweńskich oraz pomoże w wyselekcjonowaniu potencjalnych partnerów.

Program targów obejmuje całą branżę motoryzacyjną, a w szczególności części zamienne, wyposażenie  warsztatów samochodowych, myjni i stacji obsługi, samochody dostawcze i ciężarowe, szeroko rozumianą problematykę logistyki itp. Targi skierowane są do profesjonalistów (właścicieli warsztatów i stacji obsługi) i hobbystów związanych z motoryzacją. Organizator zachęca również do odwiedzenia targów oferując zagranicznym odwiedzającym bezpłatne wejściówki. Wszelkie informacje są dostępne na stronie organizatora Targów: http://www.cesejem.si/en

Targi AUTO, MOTOR BOOM, LOGOTRANS i UTILITY VEHICLES odbywają się co dwa lata. W poprzedniej edycji (2015 r.) uczestniczyło w nich 300 wystawców z 25 krajów i odwiedziło 20 tyś. zwiedzających. Wydarzenie odbędzie się w miejscowości Celje w dniach od 18 do 21 maja 2017 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!