Spodnie dla zawodowców od Snickers Workwear

Redakcja, 26 kwietnia 2017, 12:55

Trudne warunki pracy i ryzyko urazów codziennie towarzyszą profesjonalistom w branży motoryzacyjnej. Specjalnie dla nich zaprojektowano spodnie AllroundWork 6200.

Mocne i wygodne, a przede wszystkim bezpieczne dla kolan spodnie robocze teraz dostępne są także w Polsce. Jakkolwiek zaprojektowane przez specjalistów i dla specjalistów, spełnią też wymagania pasjonatów motoryzacji, lubiących samodzielnie podłubać w garażu.

Model 6200 z serii AllroundWork uszyty jest z wytrzymałego poliamidowo-bawełnianego materiału Dobby Pro z dodatkiem nylonu, a także posiada zabezpieczenia na kolana i worki kieszeniowe.
Specjalnie zaprojektowane nogawki zapobiegają przyleganiu do nóg. Użytkownicy spodni szczególnie docenią tę cechę w upalne dni, ale też wspinając się po drabinie, na rusztowanie, czy klękając po kolejne narzędzie.

Wkomponowane w nogawki protektory kolan KneeGuardPro spełniają normy ochrony kolan EN 343. Dodatkową swobodę ruchu zapewnia natomiast wkomponowany w krok klin z elastycznej tkaniny Cordura, jednocześnie rozkładając naprężenia materiału i ograniczając rozrywanie tylnego szwu.

Z kolei komfort termiczny użytkownika AllroundWork 6200 zapewniają wzdłużne rozcięcia z tyłu nogawki na wysokości kolan, przykryte rozciągliwą siateczką.

Do tego dochodzą kaburowe kieszenie na podręczne narzędzia. Jedna z nich posiada przegrodę zamykaną na suwak. Jest też umieszczona na nogawce kieszeń narzędziowa, która umożliwia zamocowanie noża w bezpieczny sposób. W spodniach znajduje się tez miejsce na telefon, długopis, a także odpinane mocowanie identyfikatora.

Spodnie dostępne są w 41 rozmiarach podstawowych i 29 specjalnych. Do wyboru są kolory: czarny, granatowy, stalowy i petrol.

Komentarze

Brak komentarzy