Dopasuj właściwy filtr!

, 7 stycznia 2009, 0:00

Firma Sogefi Filter Division udostępniła właśnie nowy katalog filtrów Purflux na płycie CD-Rom. Katalog można otrzymać od dystrybutorów Purflux w całej Polsce oraz w oddziałach Sogefi Filter Division w całej Europie.

Purflux, jedna z marek producenta filtrów Sogefi Filter Division, znana jest przede wszystkim z mocnej pozycji na rynku OE oraz charakterystycznego plisowania Chevron. Pomimo, iż marka powstała we Francji i ma w związku z tym silną pozycję wśród producentów francuskich, od szeregu lat dostarcza także swoje produkty do pojazdów niemieckich (zarówno na rynek OE jak i wtórny).

Bardzo często mechanicy borykają się z problemem dopasowania odpowiedniego filtra, ponieważ numer części nie zawsze pozostaje czytelny podczas jego wymiany. Trudności z właściwym doborem referencji mogą występować również wtedy, gdy samochód jest starszy rocznikowo. Nowy katalog Purflux na płycie CD dostarcza rozwiązanie, oferując wszechstronne wyszukiwanie zastosowań według producenta pojazdu, zamienników oraz wymiarów filtra. Wszystkie informacje zawarte na płycie dostępne są w 7 językach, włączając filmy zawierające informacje o różnego rodzaju filtrach.

Nowy katalog CD Purflux może być zainstalowany zarówno na dysku komputera jak i czytany bezpośrednio z płyty. Bardzo istotną cechą jest bieżąca aktualizacja katalogu przez Internet w związku z czym dane w nim zawarte pozostają zawsze aktualne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!