Mata olejowa MEWA została Produktem Roku 2016

, 24 kwietnia 2017, 14:02

Mata chroniąca powierzchnie przed zanieczyszczeniem niebezpiecznymi cieczami została laureatem w kategorii bhp w ramach XII edycji konkursu Produkt Roku, organizowanego przez redakcję czasopisma „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu“.

Produkt roku przyznaje się rokrocznie w 17 kategoriach związanych z obszarem utrzymania ruchu. Jednym z laureatów 2017 została mata olejowa. To ekologiczny produkt wielokrotnego użytku, który wchłania rożnego rodzaju ciecze i gromadzi je w tzw. rdzeniu ssącym, wykonanym ze specjalnej włókniny.

Mata o wymiarach 60 x 90 cm waży 600 gramów i może pomieścić do 3 litrów cieczy. Większe powierzchnie robocze można zabezpieczyć układając obok siebie pojedyncze maty. Sprzedaż produktów odbywa się w ramach tzw. pełnej usługi, co oznacza, że zabrudzone maty odbierane są od użytkownika, prane w zakładzie firmy MEWA i – już czyste – ponownie dostarczane są do klienta. Prana ekologicznie mata wielokrotnego użytku może być stosowana ponownie wiele razy, co pozwala zaoszczędzić surowce i odciążyć środowisko naturalne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!