Promocja Narva w Fota S.A

, 16 grudnia 2008, 0:00

1 grudnia 2008 w sieci Fota S.A ruszyła promocja na żarówki samochodowe Narva. W grudniu za zakup żarówek za kwotę min. 700 zł netto klient otrzyma praktyczną szafkę na żarówki Narva.

Szczegółowych informacji o promocji udzielać będą pracownicy filii oraz przedstawiciele handlowi Fota S.A. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Liczba szafek na żarówki ograniczona. Więcej informacji na stronie www.fota.pl.

Firma Narva Speziallampen GmbH istnieje od 1948r w 70 krajach na całym świecie. Jest producentem oświetlenia do wszystkich samochodów jeżdżących po drogach. W ofercie Fota S.A znajdują się żarówki 12 i 24 Voltowe zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarowych. Właściciele aut amerykańskich również znajdą coś dla siebie.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 stycznia 2009, 0:00 0 0

Co się dzieje z Fotą wszędzie trąbia, ze mają ciepło czy to prawda ?? Bo jak Fota zejdzie to musze zacząc jakoś sobie plecy zabezpieczac !! Dajcie znać jesli ktos cos wie ?

Odpowiedz

Anonim, 18 marca 2013, 12:44 0 0

NO CO TY

Odpowiedz