Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens

, 2 grudnia 2008, 0:00

W listopadzie 2008 dotychczasowa szeroka oferta Nissens poszerzyła się o bardzo wiele nowości. Oferta wzbogaciła się o chłodnice cieczy do Citroen C5 i C6 w wersji silnikowej 2.2 Hdi, chłodnice do Ford Transit z silnikiem 2.0 D a także chłodnice cieczy do Kia Rio w wersjach silnikowych 1.3i – 1.5i oraz 1.4i – 1.6i. Ponadto w ofercie ukazały się chłodnice cieczy do Lexus RX330 w wersji silnikowej 3.3i V6, Mercedes-Benz G-klasa W463 oraz do Peugeot 407 w wersji silnikowej 2.2 Hdi jak i również do Ssangyong Rexton w wersji silnikowej 3.2i V6.

W nowościach pojawiła się także chłodnica klimatyzacji do Suzuki Swift. Ponadto wśród nowych produktów znalazła się chłodnica powietrza do Citroen Jumper / FIAT Ducato / Peugeot Boxer, w wersjach silnikowych 2.2 D – 2.3 D – 3.0 D. Dostępna również będzie chłodnica powietrza do Renault Laguna III w wersji silnikowej 1.5 – 2.0 Dci oraz do cieszącego się dużym zainteresowaniem na rynku Nissana Navara / Pathfinder z silnikiem 2.5 TD.

Do szerokiej oferty Nissens na nagrzewnice, w listopadzie włączono nagrzewnicę do Mercedes Sprinter (06-) do wszystkich wersji silnikowych.

Wśród nowych produktów specjaliści regeneracji chłodnic szczególną uwagę zwrócić mogą na rdzenie chłodnic cieczy do: Jeep Grand Cherokee (01-), Mercedes-Benz W463 a także na wysokiej jakości rdzenie chłodnicy cieczy do autobusów Neoplan / Setra.

Wszystkie wymienione produkty dostępne są już w sprzedaży. Produkty linii „First Fit”, zawierające wszystkie niezbędne do montażu chłodnicy elementy, oznaczone są specjalnym logo „First Fit”.

Szczegóły w załączonej ulotce.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!