UFI Filters – sukces w F1

, 25 listopada 2008, 0:00

Wyścigi samochodowe, a w szczególności Formuła1, są prawdziwym poligonem służącym do testowania najbardziej nowoczesnych rozwiązań opracowanych przez firmę UFI Filters. Jednym z priorytetów grupy UFI jest partnerska współpraca z odbiorcami, polegająca na dzieleniu się doświadczeniami, co pozwala wnieść wartość dodaną do oferowanych systemów filtracyjnych.

UFI jest m.in. dostawcą dla teamu Ferrari, który dzięki zwycięstwu Felipe Massy w Grand Prix Brazylii i trzeciemu miejscu Kimi Raikkonena po raz szesnasty w historii, a po raz ósmy w tym dziesięcioleciu zdobył mistrzostwo konstruktorów. 

Współpraca pomiędzy UFI Filters a zespołami Formuły1 trwa od wielu lat. Systemy filtracyjne UFI spełniają więc najwyższe wymagania. Produkty włoskiej firmy produkowane są zgodnie z niezwykle restrykcyjnymi standardami jakościowymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów, a testowane są w ekstremalnych warunkach.
Rozwój UFI, podobnie jak Formuły1, oparty jest na ciągłych badaniach i wdrażaniu innowacji technicznych. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 stycznia 2009, 0:00 0 0

Gdzie można kupić te filtry?

Odpowiedz

Anonim, 26 stycznia 2009, 0:00 0 0

numer do biura handlowego to (61) 8 876 702 . jeśli się nie myle to np elit jest ich dystrybutorem...

Odpowiedz