Cartechnic wyłącznie w Inter Cars S.A.

, 19 listopada 2008, 0:00

Marka Cartechnic jest obecna już od wielu lat na rynku niemieckim.

Wysoka jakość
Produkty Cartechnic prezentują wysoką jakość przy relatywnie niskiej cenie. Jest to propozycja dla klienta, który oczekuje określonego standardu produktu i ekonomicznych zakupów. Jakość produktów jest potwierdzana przez niezależne instytuty (m.in. DEKRA), a wyniki testów są publikowane w ogłoszeniach i gazetach motoryzacyjnych.

Po wprowadzeniu marki na rynek europejski oferta jest ciągle ulepszana i rozszerzana. Obecny asortyment to 11 grup produktów i 400 pozycji. Od wszelkich rodzajów smarów specjalistycznych, przez płyny eksploatacyjne, koncentraty płynu chłodniczego, chemię warsztatową, oleje, żarówki po akumulatory i wycieraczki. Jednym z sukcesów marki Cartechnik jest ciągła ewolucja i przystosowanie wizerunku podążającego za wymogami rynku. Dodatkowym atutem są praktyczne pojemności. Wszystkie produkty oferowane są w opakowaniach o zróżnicowanych pojemnościach, w zależności od potrzeb kupującego.

Bogaty wybór
Wyłączność na dystrybucję produktów Cartechnik w Polsce ma firma Inter Cars S.A. Oferta jest stale wzbogacana i obecnie obejmuje 7 linii produktowych:
• Chemia warsztatowa

• Płyny eksploatacyjne
• Pasty montażowe
• Kosmetyki samochodowe
• Oleje silnikowe
• Oleje do klimatyzacji
• Olej specjalistyczne

Pierwsza grupa produktów to chemia warsztatowa.

Smary
Smar o dużej przyczepności 400ml – preparat smarny o ekstremalnej wytrzymałości na obciążenia, odporny na wymywanie przez wodę także słoną, chroni przed korozją. Zastosowanie: uniwersalny smar przylegający do układów napędu, resorów, dźwigni hamulca ręcznego i dźwigni zmiany biegów, przegubów i stabilizatorów. Indeks IC: CART00212.


Biały smar w aerozolu z dodatkiem teflonu 300ml – wodoodporny o długotrwałym działaniu, odporny na wysokie temperatury. Świetna ochrona przed ścieraniem i korozją. Zastosowanie: do prac konserwacyjnych, do resorów, zamków, szyn przy siedzeniach i odsuwanych dachach, okien, dźwigni zmiany biegów, zawiasów, linek itd. Indeks IC: CART00206.

Smar o dużej przyczepności 400ml – preparat smarny o ekstremalnej wytrzymałości na obciążenia, odporny na wymywanie przez wodę także słoną, chroni przed korozją. Zastosowanie: uniwersalny smar przylegający do układów napędu, resorów, dźwigni hamulca ręcznego i dźwigni zmiany biegów, przegubów i stabilizatorów. Indeks IC: CART00212.

Silikony
Spray silikonowy 300ml – do elementów wewnętrznych i zewnętrznych, antystatyczny, smaruje nie natłuszczając. Odnawia, chroni, smaruje i izoluje, zapobiega osadzaniu się kurzu. Polecany do zastosowania w pojazdach mechanicznych, przydatny na kempingu i w sporcie. Indeks IC CART00208.

Preparaty antykorozyjne
Środek odrdzewiająco–smarujący z dodatkiem dwusiarczku molibdenu (MoS2) 300ml.

Olej penetrujący rozpuszcza i usuwa rdzę, smaruje oraz zatrzymuje proces korozji. Indeks IC: CART00210.

Aerozol penetrujący z efektem zimnego szoku 400ml –
preparat do bezpiecznego oczyszczania ekstremalnie zardzewiałych i utlenionych połączeń śrubowych. Ochłodzenie powierzchni materiału powoduje pęknięcie rdzy, co zapewnia lepsze wnikanie substancji aktywnych w szczeliny, trwałą ochronę przed korozją, nie uszkadza gumy i uszczelek. Indeks IC: CART00205.

Środki czyszczące do hamulców
Środek czyszczący do odtłuszczania hamulców i sprzęgieł 500ml, 5L, 20L –
szybko odparowujący środek czyszczący do elementów układów hamulcowych i sprzęgła. Usuwa olej, smary, zanieczyszczenia drogowe i płyn hamulcowy z układów hamulcowych, nie pozostawiając osadów. Indeks IC : CART00201, CART00202, CART00203.


Wykrywacz nieszczelności
Spray do wykrywania wycieków gazowych 400ml – umożliwia odnalezienie nieszczelności w prosty, ekonomiczny i bezpieczny sposób. Dzięki specjalnej konstrukcji zaworu możliwe jest stosowanie go także w trudno dostępnych miejscach.
Indeks IC: CART00213

Asortyment będzie sukcesywnie rozszerzany o nowe produkty. Więcej szczegółów u sprzedawców w każdej filii Inter Cars S.A. lub na www.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 listopada 2008, 0:00 0 0

Jaki jest poziom cen?

Odpowiedz

Anonim, 20 listopada 2008, 0:00 0 0

Na najwyższym poziomie - chodzi o poziom cen

Odpowiedz

Anonim, 20 listopada 2008, 0:00 0 0

A czemu nikt nie mówi nic o JCAUTO, kolejna firma wykupiła Abc i jc zeby miec filtrona w lepszej cenie :).. Bo te jc to raczej ginie

Odpowiedz

Anonim, 24 listopada 2008, 0:00 0 0

Probował ktoś tej nowej chemii?? Poproszę o jakieś opinie! Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 24 listopada 2008, 0:00 0 0

Nikt nie wie jak będą się kształtowały ceny na te produkty. Bo jestem skłony kupić ale jak się okażą za drogie to na pewno zrezygnuje z zakupu

Odpowiedz