Nowa filia AD Polska

, 13 kwietnia 2017, 13:34

Firma AD Polska poszerzyła swoją sieć sprzedaży o nową filię. Znajduje się ona w Koninie. Dzięki nowej lokalizacji znacząco skróci się czas dostawy części do okolicznych warsztatów samochodowych.

Nowa filia AD Polska obejmuje swym zasięgiem powiat koniński, słupecki, kolski, turecki oraz część wrzesińskiego. Placówka oferuje pełen asortyment produktów, które dostarczane są jeszcze w tym samym dniu roboczym. Utrzymanie obszernej oferty zapewnia lokalny magazyn o powierzchni ponad 1200 m2, który bezpośrednio podlega pod oddział AD Polska we Wrocławiu.

– Przez osiem lat byłem opiekunem naszych klientów w rejonie Konina. Lokalizacja nowej filii nie jest więc przypadkiem, a odpowiedzią na rosnące potrzeby lokalnych warsztatów samochodowych. Do tej pory zamówienia realizowane były przez nasze filie w Poznaniu bądź Kaliszu, co znacznie ograniczało częstotliwość dostawy. Teraz możemy dostarczać części do warsztatu nawet cztery razy dziennie. – mówi Tomasz Juszczak, kierownik nowej filii AD Polska w Koninie.

Filia AD Polska w Koninie mieści się przy ulicy Spółdzielców 5B.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!