Nowa marka części regenerowanych – Ditermann

, 12 kwietnia 2017, 10:15

W połowie kwietnia br. na rynku pojawi się nowa marka profesjonalnie regenerowanych części – Ditermann.

Na początku pod tym brandem dostępne będą fabrycznie regenerowane kompresory klimatyzacji. Produkty można będzie kupić w sieci sprzedaży Inter Cars S.A.

Nowa marka Ditermann to produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Produkty podlegają profesjonalnej regeneracji w fabryce Lauber w Słupsku.

– Kompresor po fabrycznej regeneracji to w pełni sprawny element, przygotowany do montażu w pojeździe. Nasza firma poddaje regeneracji tylko kompresory uznanych marek pierwszomontażowych, dlatego też jesteśmy pewni jakości gotowego produktu i obejmujemy go ochroną gwarancyjną – mówi Dawid Kowalewicz, dyrektor produkcji w słupskiej fabryce Lauber.

Sprężarki, które trafiają do klienta w pudełkach są już zalane olejem i gotowe do montażu. Producent zapewnia 2-letnią gwarancję. Najpopularniejsze referencje oraz crossy można zobaczyć w tabelce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 kwietnia 2017, 20:32 10 0

Jeżeli jakość będzie taka jak przekładni kierowniczych to druk reklamacji powinien być dodawany do każdej sprężarki.

Odpowiedz

Anonim, 16 kwietnia 2017, 22:30 7 0

przecież to tylko re-branding ... zawartość ta sama co poprzednio Lauber

Odpowiedz