WSOP – rzetelna i przejrzysta firma

, 14 października 2008, 0:00

Firma WSOP znalazła się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych „Certyfikatem Rzetelności” przyznawanym przez Krajowy Rejestr Długów. Spółka z Gliwic otrzymała również certyfikat „Przejrzysta Firma” przyznawany przez Dun and Bradstreet Poland (D&B).

Akcja wydawania „Certyfikatów Rzetelności” zainaugurowała kampanię społeczną „Rzetelna Firma”, mającą zachęcić polskich przedsiębiorców do budowania swojego pozytywnego wizerunku jako uczciwych i solidnych.
– Certyfikat Rzetelności jest dokumentem potwierdzającym, że jego posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania. Certyfikaty wydawane są bezpłatne. Zarówno wydrukowanie, jak i potwierdzenie ich aktualności oraz autentyczności trwa zaledwie kilka sekund i możliwe jest przez całą dobę poprzez stronę internetową www.krd.pl 

Drugie z przyznanych WSOP wyróżnień – „Certyfikat Przejrzystości” – nadane zostało przez Dun and Bradstreet. Głównym celem przyznawania certyfikatów jest nagradzanie firm prowadzących jawną politykę informacyjną i propagowanie dobrych praktyk biznesowych w tej sferze. Certyfikat jest nadawany za systematyczną publikację sprawozdań finansowych i przekazywanie ich do Dun and Bradstreet.

– Certyfikat „Przejrzysta Firma” świadczy o transparentności i uczciwości przedsiębiorstwa, które go otrzymało. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!