7 nowych filii Inter Cars

, 29 marca 2017, 12:37

Już w 226 lokalizacjach w całej Polsce można znaleźć filie Inter Cars. W ostatnich miesiącach spółka rozbudowała swoją strukturę o 7 lokalizacji.

Kalisz

1 lutego sprzedaż rozpoczęła filia Inter Cars w Kaliszu. Znajduje się ona przy ul. Podmiejskiej, w pobliżu głównej ulicy w mieście. Dobra lokalizacja jest pierwszym udogodnieniem dla klientów. Kolejny stanowi przygotowany przed budynkiem parking na ok. 10 miejsc. Z kolei poruszanie się po wnętrzach filii oraz zakupy ułatwia dokładnie oznakowana ścieżka sprzedaży.

Mielec

Przy głównej trasie w kierunku Rzeszowa powstała filia Inter Cars w Mielcu. Działa ona od 3 lutego. Argumentem za otwarciem tego punktu była chęć zapewnienia klientom z powiatu mieleckiego dużego magazynu oraz poprawa dystrybucji części poprzez wprowadzenie czterech cyklicznych tras. Oddział może również pochwalić się usługą ekspresowej dostawy towaru.

Szczecin – ul. Dębogórska

13 lutego okazał się szczęśliwym dniem dla właścicieli i pracowników warsztatów ze Szczecina i okolic. Tego dnia bowiem rozpoczęła działalność nowa filia Inter Cars w tym mieście. Zlokalizowana jest ona w bardzo charakterystycznym punkcie – przy szczecińskiej stoczni. W oddziale można znaleźć części zarówno do osobówek, jak i pojazdów ciężarowych. Na tych, którzy wybiorą się na zakupy osobiście, czeka duży parking.

Kraków

Tego samego dnia, w którym otwarto filię w Szczecinie, działalność w nowej lokalizacji rozpoczęła również krakowska filia Inter Cars. Została ona przeniesiona z ul. Zakopiańskiej na ul. Jabłoniową. Obecnie mieści się w pobliżu drugi wylotowej do Zakopanego.
O przeprowadzce zadecydowała m.in. chęć powiększenia magazynu oraz parkingu dla klientów. Obecnie więc filia posiada aż 1000 m2 powierzchni magazynowej, w której zainstalowano zjeżdżalnię grawitacyjną. Jest to największy magazyn części osobowych i ciężarowych w Małopolsce.
Dla klientów przygotowano również salę szkoleniową, w której mogą korzystać z bogatej oferty szkoleń Inter Cars. Przed budynkiem czeka na nich natomiast parking aż na 80 miejsc.

Zgierz

27 lutego pod nowym adresem rozpoczęła pracę filia Inter Cars w Zgierzu. Obecnie mieści się ona przy ul. Aleksandrowskiej, gdzie została przeniesiona z ul. Dąbrowskiego. Nowa lokalizacja została wybrana ze względu na dogodniejszy dojazd (oddział znajduje się przy drodze krajowej nr 71). Innym powodem było powiększenie magazynu. W tej chwili ma on 450 m2 powierzchni. W punkcie znajduje się także sala szkoleniowa dla klientów. Przed budynkiem czeka na nich natomiast parking na ok. 10 samochodów.

Szczecin – ul. Kablowa

13 marca została otwarta również filia Inter Cars przy ul. Kablowej w Szczecinie. Znajduje się na terenie po byłej fabryce kabli „Załom”. Obiekt pełni funkcję mini hubu i zaopatruje w towar wszystkie filie wchodzące w skład Grupy Filialnej Szczecin. Ponadto obsługuje również klientów z takich miejscowości, jak Świnoujście, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Wolin, Nowogard, Gryfino, Pyrzyce i Banie.
Filia dysponuje magazynem o powierzchni 4700 m2, w którym wykorzystywany jest taśmociąg oraz terminale radiowe. Na zewnątrz dla klientów przygotowano parking z 15 miejscami.

Mińsk Mazowiecki

SONY DSC

22 marca sieć Inter Cars powiększyła się o filię w Mińsku Mazowieckim. Punkt mieści się przy drodze krajowej nr 50. Posiada magazyn o powierzchni 650 m. Na zewnątrz natomiast przygotowano parking z ponad 20 stanowiskami. Innym udogodnieniem dla klientów jest call center.

Obecnie w Polsce znajduje się łącznie 226 filii Inter Cars, w tym 1 filia stricte przemysłowa, 4 filie autobusowe, 10 motocyklowych i 1 oponowa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krzysiek, 29 marca 2017, 17:51 1 0

Pozdrawiam grupę SZCZECIN !!!

Odpowiedz

Gość, 29 marca 2017, 18:02 0 0

No, Panowie, nieźle, nieźle

Odpowiedz

mieszko, 31 marca 2017, 13:11 0 0

W Mielcu, a myślałem że ciągle będzie dominował Tarnów ;)

Odpowiedz

Majki, 31 marca 2017, 23:19 0 0

Ta sama grupa kolego mieszko ☺?

Odpowiedz