Centrum Szkoleniowe Inter Cars z certyfikatem SUS 2.0

, 29 marca 2017, 12:04

Centrum Szkoleniowe Inter Cars otrzymało certyfikat SUS 2.0. Potwierdza on wysoką jakość organizowanych przez firmę szkoleń. Certyfikat koncentruje się na czterech obszarach, jakimi są: zarządzanie firmą, sposób świadczenia usług, kompetencje kadr oraz organizacja i logistyka usług.

Certyfikat SUS 2.0, a dokładniej Nowy Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej SUS 2.0, jest sygnowany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych, największą w Polsce organizację branżową, zrzeszającą firmy oferujące usługi szkoleniowo-rozwojowe.

Certyfikat został stworzony przez specjalistów z branży szkoleniowej w oparciu o doświadczenia rynkowe i eksperckie całego środowiska. Określa wymagania wobec firm prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe, itp. w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Spełnienie warunków otrzymania certyfikatu weryfikuje audyt prowadzony przez Dekra Certification, profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania.

Centrum Szkoleniowe Inter Cars znajduje się przy ul. Gdańskiej 27 w Cząstkowie Polskim (województwo mazowieckie). Na powierzchni ponad 200 mkw. zlokalizowane są sale wykładowe. Dodatkowo obiekt posiada również warsztat, w którym prowadzone są szkolenia praktyczne dla mechaników z serwisów naprawiających samochody osobowe, jak i ciężarówki. Stanowiska są wyposażone w nowoczesny sprzęt warsztatowy.

Aktualny kalendarz szkoleń organizowanych przez Inter Cars można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!