Nowa wersja oprogramowania testerów GlobalPro

, 8 października 2008, 0:00

W październiku firma Ekolab specjalizująca się w diagnostyce silnika i podwozia wprowadziła kolejną, już 87 wersję oprogramowania do testerów diagnostycznych GP100/GedBox oraz urządzeń do obsługi klimatyzacji Clima 7000. Zawiera ona jak zwykle wiele nowości w zakresie obsługi elektronicznych systemów w pojazdach.

Samochody osobowe zostały wzbogacone głównie w markach:
Alfa/Fiat/Lancia – testowanie nowych odmian desek wskaźników, silników, wspomagania kierownicy, poduszek i informacje o sieci CAN.

Audi – poprawa detekcji systemów pokładowych na przestrzeni lat od 1994 do 2005.
BMW – dalsza rozbudowa możliwości testowania nowych modeli a w szczególności modelu 1 [E87] o ABS, klimatyzację, poduszki i detekcję systemów pokładowych.
Ford – dodano silniki, poduszki, ABA i deskę wskaźników w modelach Mondeo 2007, C-Max i Fiesta.

Suzuki – dodano systemy komputera pokładowego, skrzyni automatycznej, i immobilizera dla modeli Grand Vitara, Swift 2005 i Sx4,
• oraz inne mniejsze usprawnienia w wielu markach.

W pojazdach dostawczych:
• dodano nowy model Vaneo f-my Mercedes-Benz z obsługą silników, ABS, poduszek, deski wskaźników, klimatyzacji, skrzyni automatycznej i sprzęgła.

Zmodyfikowano również menu użytkownika pod kątem ułatwienia korzystania i szybszego wyboru funkcji serwisowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 października 2008, 0:00 0 0

Bardzo dobry tester, mam od paru lat polecam wszystkim

Odpowiedz