Świece żarowe i zapłonowe Denso w Inter-Team

, 8 października 2008, 0:00

W sieci sprzedaży Inter-Team ruszyła wielka promocja japońskich świec zapłonowych i żarowych marki Denso. Akcja promocyjna Inter-Team jest długoterminowa, trwać będzie do końca roku. Dla wszystkich, którzy zdecydują się kupić świece Denso w firmie Inter-Team czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Szczególnie atrakcyjna jest oferta cenowa Inter-Team dotycząca świec żarowych Denso.

Można wybierać spośród markowego sprzętu RTV i AGD, solidnych i sprawdzonych urządzeń warsztatowych (w tym asortyment związany ze świecami). Można zdecydować się także na ubrania warsztatowe lub premie finansowe. W sposób szczególny premiowane będą jednorazowe zakupy powyżej dwóch określonych progów – pakiet „mini” i „maxi”.

Produkty Denso cieszą się uznaniem od wielu już lat wśród znanych producentów samochodów, a także są obecne w autach rajdowych i wyścigowych (WRC, Formula 1). Produkty tej marki są używane na pierwszy montaż w takich fabrykach jak Audi, Isuzu, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota (Lexus), Volvo, Volkswagen.

Więcej informacji na stronie internetowej fitmy oraz w Oddziałach Organizatora Promocji i u Przedstawicieli Handlowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 października 2008, 0:00 0 0

Po co juz te obnizki, jeszcze nie zarobilismy na zimie i juz mamy dokladac.

Odpowiedz