Ruszyła kolejna kampania radiowa ABS

, 8 października 2008, 0:00

Kampania Akademia Bezpiecznego Samochodu po raz kolejny podejmuje aktywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach promując hasło: „Nie wszystko da się naprawić później. Dla bezpieczeństwa zrób przegląd samochodu!”
Kampania radiowa Akademii Bezpiecznego Samochodu, będzie realizowana w 7 stacjach radiowych w największych miastach. Do akcji przyłączyły się: Polskie Radio Łódź, Radio Traffic Wrocław, Radio Akadera Białystok, Polskie Radio Lublin, Polskie Radio Katowice, Radio Kolor i Radio PiK Bydgoszcz.

Od 6 października na antenie Akademia zaprasza słuchaczy do udziału w konkursie radiowym, w którym zadaniem uczestników będzie odgadywanie dźwięków pochodzących z warsztatu samochodowego. Znajomość odgłosów jakie spotykamy w warsztatach będzie decydująca. Na najlepszych czekają ciekawe nagrody.

Akademia Bezpiecznego Samochodu zaprasza także kierowców do udziału w kolejnym konkursie , tym razem internetowym. Na stronie kampanii (www.abs.org.pl) znajdują się pytania konkursowe. Dotyczą one wiedzy z zakresu eksploatacji poszczególnych części w samochodzie i są doskonałą okazją do sprawdzenia swojej znajomości prawidłowego użytkowania auta.

Dla kierowców kampania jesienna ma być kolejną mobilizacją do częstszych profilaktycznych wizyt w warsztacie. Zły stan techniczny pojazdów jest w Polsce nadal niedostrzeganą przyczyną wielu wypadków drogowych. Organizatorzy kampanii zabiegają o to, aby bezustannie podnosić świadomość polskich kierowców w tym aspekcie.
Celem większego zmotywowania kierowców do częstszych profilaktycznych wizyt w warsztacie, Akademia Bezpiecznego Samochodu organizuje pod koniec października Jesienny Tydzień Przeglądów. W dniach 27-31 października, w ramach akcji jesiennej, kierowcy otrzymają możliwość zadbania o swoje auto bez dużych nakładów finansowych, dzięki specjalnym ofertom przygotowanym przez warsztaty . m.in. rabaty, darmowe przeglądy: zawieszenia, amortyzatorów czy układu hamulcowego. Każdy kto dba o swój samochód, a także o swoje bezpieczeństwo będzie mógł skorzystać z Jesiennego Tygodnia Przeglądów, by należycie przygotować swój pojazd na nadejście zimy. Szczegóły akcji oraz lista warsztatów już zgłoszonych do udziału w tym jakże ważnym jesiennym przedsięwzięciu są dostępne na stronie www.abs.org.pl.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!