Febi wesprze Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników

, 3 kwietnia 2017, 11:17

Eksperci Ferdinand Bilstein Polska będą współuczestniczyć w przygotowaniu konkurencji praktycznych i służyć radą uczestnikom rywalizacji o tytuł najlepszego młodego mechanika.

6 kwietnia, w czasie Poznań Motor Show, odbędzie się finał Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników, a w sobotę 8 kwietnia o tytuł najlepszego mechanika w Polsce rywalizować będą zawodowcy.

– Jako firma Ferdinand Bilstein Polska weźmiemy po raz pierwszy udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodych Mechaników. Z punktu widzenia producenta części zamiennych widzimy konieczność wspierania młodych kadr, jest to niezmiernie ważna decyzja dla nas, pozwoli nam na lepsze wspieranie rynku automotive, chcemy nie tylko dostarczać części zamienne ale także wiedzę, która będzie wykorzystywana w codziennych zmaganiach z motoryzacją – mówi Robert Mrozek, doradca techniczny Ferdinand Bilstein Polska – Budujemy silny wizerunek marki premium z niemieckimi korzeniami. Tę wiedzę chcemy zaszczepić młodym mechanikom, którzy przyjadą do Poznania w czwartek. W przypadku zawodowców, których będziemy gościć w sobotę, nie mamy żadnych wątpliwości, że spotkamy starych dobrych znajomych. – dodaje Mrozek.

Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych. Dziś w skład grupy wchodzą marki takie jak febi, SWAG i Blue Print. W naszym kraju Ferdinand Bilstein Polska odpowiada także za dystrybucję sprzęgieł firmy KM Germany.

Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na stronie: www.mistrzostwamechanikow.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!