Nowości Cartechnic w Inter Cars

, 1 października 2008, 0:00

Dostępne w ofercie Inter Cars S.A. produkty marki Cartechnic zdążyły już zdobyć uznanie klientów. W związku z tym w ofercie firmy co jakiś czas pojawiają się nowe produkty.
Poniżej wybrane nowości:  
Spray do wykrywania wycieków gazowych 400ml

– spray do wykrywania wycieków gazowych umożliwia odnalezienie nieszczelności w prosty, ekonomiczny i bezpieczny sposób. Dzięki specjalnej konstrukcji zaworu możliwe jest stosowanie go także w trudno dostępnych miejscach.
Indeks IC: CART00213

Wielofunkcyjny smar litowy NLGI 2 400g
– ze względu na zawartość litu, smar Cartechnic jest wielofunkcyjny i może być używany wszędzie tam, gdzie zależy nam na zmniejszeniu tarcia i zużycia elementów współpracujących ze sobą. Zalecany jest więc do łożysk ślizgowych oraz tocznych przy normalnych obciążeniach. Dzięki swym właściwościom smarnym produkt może być używany zarówno przy wysokich jak i niskich obrotach współpracujących elementów, niskich i wysokich temperaturach, jako smar uniwersalny do ogólnego smarowania maszyn, a także w miejscach wymagających szczególnego smarowania.

Indeks IC: CART00214

W najbliższym czasie Inter Cars S.A. zamierza wprowadzić oleje silnikowe i produkty z zakresu kosmetyków samochodowych. Nowe produkty będą systematycznie umieszczane na stronie internetowej www.intercars.com.pl

Więcej informacji na temat produktów w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. na terenie całego kraju. Adresy filii dostępne na www.intercars.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!