Myjnie bezdotykowe mtAutomatic gwarantem sukcesu

, 23 marca 2017, 0:23

Polska marka mtAutomatic jest liderem w produkcji i sprzedaży samochodowych myjni bezdotykowych – modułowych i kontenerowych oraz jedynym producentem w kraju samoobsługowych myjni dla pojazdów wielkogabarytowych. Wciąż prężnie się rozwija i buduje nowe stanowiska myjące w Polsce i za granicą. To sprawdzony pomysł na biznes, który się opłaca.

Myjnie mtAutomatic, wyposażone m.in. w czasowy wyświetlacz LED, autorską metodę mycia z użyciem chemii płynnej, całkowitą niezależność stanowisk i cyfrową transmisję danych, tworzą nowoczesne, zaawansowane technologicznie myjnie samoobsługowe. Do budowy myjni firma wykorzystuje tylko polskie podzespoły ze stali nierdzewnej INOX najwyższej jakości. Jako nieliczna w branży, wdrożyła autorski system procesowego zarządzania produkcją opartych na narzędziach ISO 9001, ISO/TS 16949, Kaizen, Lean manufacturing, 5 S. Jest także producentem kontenerów ze stali nierdzewnej.

Myjnie mtAutomatic są doskonałym i sprawdzonym pomysłem na biznes. Na rynku jest coraz więcej samochodów, a tym samym wzrasta zapotrzebowanie na mycie aut. Inwestycję wyróżnia jej wysoka rentowność, może się zwrócić już po 2 latach. Sama obsługa tego biznesu nie wymaga zatrudniania pracowników. Myjnie bezdotykowe mtAutomatic są gwarantem sukcesu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!