Nowa marka opon w Polsce

, 16 marca 2017, 11:57

Na polskim rynku debiutuje PRESA – nowa marka ekonomicznych opon osobowych. Od kwietnia 2017 r. w sprzedaży dostępny będzie pierwszy model z oferty marki − całoroczna opona PWA.

– Ogumienie segmentu ekonomicznego wybiera ponad 40% polskich kierowców, optymalizując domowy budżet. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom wprowadzamy nową markę, oferującą bardzo dobrą jakość w atrakcyjnej cenie. Dzięki stale udoskonalanym procesom produkcji, opony PRESA gwarantują komfortową i w pełni bezpieczną jazdę” – mówi Artur Posłuszny z firmy ITR CEE.

Produkowane w Tajlandii i na Tajwanie opony marki PRESA zdobyły już popularność w USA, Australii oraz w wielu krajach europejskich i azjatyckich. Opony PRESA produkowane są przez giganta z pierwszej dziesiątki największych koncernów oponiarskich na świecie – tajwański koncern Maxxis.

Opona PRESA PWA

Opona spełnia wszystkie wymagania dla ogumienia całorocznego i zimowego, co potwierdza oznaczenie M+S oraz symbol alpejski – 3PMSF. Bezpieczeństwo i przyczepność na śniegu zapewniają lamele 3D, a także konstrukcja bieżnika odpowiedzialna za optymalną trakcję i balans między przyczepnością, a niskimi oporami toczenia. Opona jest trwała, co przekłada się na dłuższy przebieg. Zastosowane rozwiązania, takie jak bezzłączeniowa powłoka nylonowa, podwójne stalowe opasanie czy wzmocniona konstrukcja osnowy zapewniają stabilność i precyzję jazdy także przy dużych prędkościach. Twarda mieszanka w stopce opony zwiększa sterowalność na zakrętach i dynamiczne przyspieszanie, a zastosowanie specjalnej mieszanki krzemionki przekłada się na oszczędność paliwa.

Blisko 100% oferowanych rozmiarów opony generuje hałas na poziomie 70 dB, co gwarantuje komfortową jazdę.

Model dostępny w rozmiarach od 155/80 R13 83T do 225/45 R17 94V XL.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!