Promocje Champion i WRC Challenge w Fota S.A.

, 29 września 2008, 0:00

1 października 2008r. ruszają dwie promocje w firmie Fota S.A. W promocji WRC Challenge do wygrania jest wiele niespodzianek oraz atrakcyjnych nagród! Co zrobić by je zdobyć? Zasady są następujące

Wystarczy udać się do jednego z oddziałów firmy Fota S.A ., kupić dowolny produkt jednej z sześciu marek biorących udział w promocji i wziąć udział w jednym z 6 wyścigów:

– wyścig ATE WRC*
– wyścig GATES WRC
– wyścig CASTROL WRC
– wyścig GKN WRC

– wyścig FEBI WRC
– wyścig KAGER TERMIKA WRC**

Od momentu przystąpienia do promocji za zakupy premiowanych produktów naliczane są punkty, gromadzone na specjalnym koncie uczestnika. Punkty przyznawane są osobno za zakupy każdej z premiowanych marek. Można, więc uczestniczyć w wyścigu wybranych lub wszystkich marek objętych promocją.

Nagrody:
18 uczestników (po 3* z każdego wyścigu – 1sklep, 2 warsztaty), którzy zdobędą największą ilość punktów w każdym z wyścigów, pojedzie na Rajd WRC do Portugalii! W trakcie czterodniowego pobytu na Rajdzie WRC w Portugalii, oprócz pełnych adrenaliny wrażeń na torze, na finalistów czeka wiele dodatkowych atrakcji!

Na pozostałych uczestników, którzy zajmą miejsca od IV do XV w każdym z wyścigów czekają atrakcyjne nagrody:

IV – VII miejsce w wyścigu – kurtka WRC
VIII – XI miejsce w wyścigu – bluza WRC

XII –XV miejsce w wyścigu – T-shirt WRC

Więcej szczegółów dotyczących akcji można znaleźć w regulaminie konkursu znajdującym się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.fota.pl/wrc/ Szczegółowych informacji o promocji udzielać będą pracownicy filii oraz przedstawiciele handlowi Fota S.A..

* w przypadku zakupu marki ATE – jedno miejsce na Rajd WRC w Portugalii zarezerwowane jest dla Centrum Hamulcowego ATE (wyjazd na Rajd WRC wygrywają 2 osoby – 1 warsztat, 1 sklep)

** wykaz produktów marki Kager Termika objętych promocją dostępne w Regulaminie Promocji

Promocja na produkty firmy Champion

W sieci sprzedaży Fota SA startuje również nowa promocja na produkty marki Champion. Fota jest wyłącznym dystrybutorem tej marki na terenie Polski. W okresie najbliższych trzech miesięcy (1.10-31.12.2008) klienci dokonujący zakupów dowolnych produktów Champion o określonej wartości zostaną nagrodzeni zimowymi prezentami.

Zasady promocji:

Akcja promocyjna składać się będzie z dwóch elementów:

1. Zestawy handlowe jednorazowego zakupu
2. Zestawy handlowe kumulowanego zakupu

1. A Zestaw jednorazowego zakupu (mały):

Każdy zakup wycieraczek marki Champion (CONTACT) za 1500zł netto oraz 500zł netto dodatkowego asortymentu nagradzany jest następującym zestawem nagród:

– 2 polary marki Champion
– 1 baner marki Champion
– 1 kubek termiczny
– 1 stojak marki Champion
– 1 katalog marki Champion
– ulotki o nowym produkcie

1. B Zestaw jednorazowego zakupu (duży):
Każdy zakup wycieraczek marki Champion (CONTACT) za 2000zł netto oraz 1000zł netto dodatkowego asortymentu nagradzany jest następującym zestawem nagród:

– kurtka zimowa Champion
– 1 baner marki Champion
– 1 kubek termiczny
– 1 stojak marki Champion
– 1 katalog marki Champion
– ulotki o nowym produkcie

2. A Zestaw kumulowany (mały):
Zakup produktów marki Champion o łącznej wartości minimum 500zł netto w okresie trwania promocji nagradzany jest wysokiej jakości polarem Champion.

2. B Zestaw kumulowany (duży):
Zakup produktów marki Champion o łącznej wartości minimum 200zł netto w okresie trwania promocji nagradzany jest wysokiej jakości kurtką zimową Champion.

Liczba nagród ograniczona. Więcej informacji na stronie www.fota.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!