Najlepsza aplikacja roku 2008 w konkursie Microsoft

, 26 września 2008, 0:00

Firma Integra informuje, że nowy katalog części zamiennych – Integra Web Katalog zajął pierwsze miejsce w konkursie firmy Microsoft na Najlepszą Aplikację Roku 2008 w kategorii systemów typu WEB. Wyżej wymieniony system to elektroniczny katalog części zamiennych z cennikiem dostawcy i systemem zamówieniowym, który jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej. Zawiera bazę ok. 45 000 pojazdów oraz dane dotyczące ponad 2 000 000 artykułów obejmujące m. in.: opisy techniczne, zamienniki, zdjęcia, instrukcje montażowe, zastosowanie w pojazdach, etc., Pomimo, iż rozwiązanie to jest portalem internetowym, interfejs użytkownika jest zbliżony szybkością pracy i funkcjonalnością do oprogramowania offline (instalowanego lokalnie na dysku, komp.).

Z pośród ponad 350 rozwiązań z Katalogu Aplikacji 2008 firmy Microsoft do finału konkursu zakwalifikowały się, aż cztery programy firmy Integra Software, z czego 2 programy znalazły się w pierwszej dziesiątce. W wyborze aplikacji brali udział zarówno klienci korzystający z w/w katalogu, inżynierowie firmy Microsoft oraz inni doświadczeni specjaliści branży IT.

Wyróżnienie nowej wersji Internetowego Katalogu Części firmy Integra to dowód na to, iż na polskim rynku motoryzacyjnym są stosowane nowoczesne i zaawansowane technologie informatyczne wynikające ze specyficznych potrzeb tej branży.

Więcej informacji na stronie www.integra.info.pl 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!