Alkomaty w ofercie Inter Cars S.A.

, 24 września 2008, 0:00

Wielu kierowców nierzadko staje przed pytaniem: „Czy mój stan pozwala mi bezpiecznie prowadzić samochód?”.
Dobrze jeśli w ogóle jesteśmy tego problemu świadomi, często jednak bagatelizujemy go po pozornie niewielkiej ilości spożytego alkoholu lub na drugi dzień po imprezie. Tacy właśnie kierowcy zapełniają policyjne statystyki i stanowią większość ze 100 tysięcy osób, które co roku tracą prawo jazdy za sprawą krążącego we krwi alkoholu. Dobre samopoczucie nie wystarczy. Tylko wiarygodny alkomat pomoże określić, czy kierowca będzie bezpiecznie prowadził swój pojazd. Dlatego też Inter Cars S.A. we współpracy z Alkoholtester.pl wzbogacił swoją ofertę o kilka modeli alkomatów producenta – koreańskiej firmy Sentech.

Wiarygodność tych urządzeń została potwierdzona m.in. przez Departament Transportu USA.

AL-7000
AL-7000 to najnowszy produkt firmy Sentech i najlepiej zaprojektowany alkomat osobisty na świecie. AL-7000 to niespotykany komfort użytkowania dzięki możliwości schowania ustników wewnątrz alkomatu. Doskonale pasuje do każdej, nawet niewielkiej kieszeni. W zestawie otrzymacie Państwo zasilacz samochodowy GRATIS! Zastosowanie nowoczesnego czujnika umożliwiło zwiększenie precyzji pomiaru do 0.001‰!


AL-6000

Najlepszy wybór jeśli chodzi o badanie pracowników w firmie. AL-6000 Prestige wyposażono w technologię FastScan® pozwalającą w szybkim czasie przetestować nawet kilkaset osób. Prekalibrowany moduł czujnika umożliwia samodzielną jego wymianę bez konieczności odsyłania alkomatu do serwisu co znacznie ogranicza czas i koszty eksploatacji urządzenia. Istnieje również tańsza i uproszczona wersja urządzenia pod nazwą AL6000 LITE.

Model ten przeznaczony jest głównie dla użytkowników indywidualnych. Nie traci nic z dokładności pomiarowej modelu Prestige, a poprzez zabieg odjęcia od niego funkcji szybkiego pomiaru pracowników można było obniżyć jego cenę. 
 

AL-2500eXpert
Alkomat AL-2500eXpert to nie tyle modernizacja dobrze znanego i uznanego alkomatu AL-2500, a zupełnie nowa konstrukcja w sprawdzonej i poręcznej stylistyce. Ten alkomat najpełniej zaspokoi potrzeby użytkowników indywidualnych w najniższej możliwej cenie.

Więcej informacji nt. produktów w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. na terenie całego kraju. Adresy filii dostępne na www.intercars.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!