Ruszyła IV edycja AP EXPERT

, 9 marca 2017, 12:21

Do codzienności wielu klientów warsztatowych powróciło zdobywanie punktów i walka o udział w Wielkim Finale – ruszyła właśnie czwarta odsłona dobrze znanej promocji AP EXPERT 2017 organizowanej przez Auto Partner SA.

AP EXPERT to długoterminowa promocja, która skierowana jest do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, które trwać będą sześć miesięcy, tj. od 1 marca do 31 sierpnia 2017 roku. W tym czasie klienci zarejestrowani w promocji zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Ponownie zostanie uruchomiona dedykowana platforma internetowa www.apexpert.pl, gdzie po zalogowaniu każdy klient będzie mógł na bieżąco śledzić swoje wyniki.

Eliminacje pozwolą wyłonić 100 klientów, którzy w tym etapie zdobędą największą ilość punktów i którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu promocji – Wielkiego Finału, połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym. Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie pierwsza 10-tka, awansująca tym samym do części praktycznej Finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednim roku, będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner.

Ale to nie wszystko. Na zwycięzcę Małego Finału Praktycznego czeka nowy motocykl Suzuki GSX-R125, z kolei zdobywca drugiego miejsca w Wielkim Finale Praktycznym otrzyma samochód osobowy SEAT Ibiza. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”, będzie samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2017 roku. Łączna wartość puli nagród z roku na rok rośnie, a w tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 wynosi aż pół miliona złotych.

Jak zawsze Wielki Finał odbędzie się w atmosferze motoryzacyjnych emocji. W tym roku Organizator zaprosi wszystkich uczestników na podwarszawski tor samochodowy – Autodrom Słomczyn w dniach od 16 do 17 września 2017 roku. Finaliści poprzednich edycji przekonali się, że weekendowy wyjazd na Wielki Finał jest już nagrodą samą w sobie. Autodrom Słomczyn jest jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych w Polsce, na którym organizowane są Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy Centralnej w Rallycrossie. Dodatkowo, dla klientów przewidziane są liczne atrakcje terenowe. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń odbędzie się Wielka Gala, w trakcie której ogłoszeni zostaną zwycięzcy Wielkiego Finału AP EXPERT 2017. W tym roku Wielki Finał i Galę poprowadzi Adam Kornacki – dobrze znany dziennikarz TVN Turbo i pasjonat motoryzacji, znany przede wszystkim z programu „Zakup kontrolowany”. Na tegorocznej Gali, jako gość specjalny, wystąpi znany Kabaret Smile.

Rejestracja oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl

 

Sponsorami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:

Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol

Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE,  SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC

Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt, Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 marca 2017, 21:58 1 0

Mają rozmach :(

Odpowiedz

Garrett, 11 marca 2017, 0:33 4 0

To chyba dobrze, co? Vip To Trip właśnie ruszył, AP Expert, narty w Alpach. Na bogatości jadą.

Odpowiedz

cebulion, 11 marca 2017, 14:11 4 0

Ano, ewidentnie się nie pier...lą

Odpowiedz

wasabi, 10 marca 2017, 8:06 5 0

No,i o to chodzi! W tym roku musimy być przynajmniej 10 miejsc wyżej. I chłopaki, załatwcie na finał dwa GTR'y...

Odpowiedz

Garrett, 11 marca 2017, 0:34 4 0

Przyłączam się!

Odpowiedz

candyraptor, 12 marca 2017, 12:13 3 0

W Słomczynie ma być, tam rallycross jest i tego... Dwie rallycrossówki?

Odpowiedz

MichałRec, 10 marca 2017, 18:04 6 0

O ja pierd... szacunek. To już wiem gdzie stary karze mi kupować. Grubo.

Odpowiedz

Iras, 10 marca 2017, 21:09 8 0

Dla takiej imprezy, to ja mogę u nich kupować wszystko, nawet pieczywo, byle się zakwalifikować

Odpowiedz

Dajson, 15 marca 2017, 21:41 3 0

ja tak samo hahaha nawet bulki i krafta jakby mieli wo ofercie. Ale nie zapomnę bankietu z tamtego roku. Kiedyś pisałem-bawiłem się lepiej niż na własnym weselu heheee

Odpowiedz

BartB, 11 marca 2017, 9:44 5 0

Czas zacząć się sprężać

Odpowiedz

Kuba.Po, 13 marca 2017, 6:12 6 0

Kur.. już nie będę wybrzydzal. Muszę się przekonać do tego Castrola a reszta to już poleci. I o takie imprezy mogę walczyć a nie o leżenie dup.a do góry.

Odpowiedz

DostawcaX, 15 marca 2017, 21:40 3 0

Panowie PJ,, BM i reszta-graaatulacje.To co robicie od kilku ładnych lat napawa w optymizm że dobra konkurencja wzmacnia rynek. Widać że wy pompujecie kasę w klientów (a nie tylko walka ceną!!!!) a tak trzeba działać dzisiaj, miło się ogląda wasze poczynania--mimo że daleko wam jeszcze do ic to wegług mojej opinii drugie miejsce bezapelacyjnie do was należy(na rynku polskim).

Odpowiedz