Nie stać Cię na zakup sprzętu? Wybierz leasing.

, 9 marca 2017, 11:58

Takiej porady udziela swoim klientom firma Inter Cars. We współpracy z firmami leasingowymi dystrybutor pomaga finansować zakup urządzeń warsztatowych.

We współpracy z firmami leasingowymi takimi, jak Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Raiffeisen Leasing S.A. oraz Idea Leasing S.A., spółka opracowała ofertę, która pozwala klientom sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym – wpłata 10% lub 20% wartości urządzenia – można pozyskać nowe maszyny i urządzenia do pracy w warsztacie. Procedury zostały skrócone do minimum. Wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem w filii i wybrać urządzenia, które chce się zakupić. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu w warsztacie, a sprzęt dostarczy i uruchomi przedstawiciel handlowy spółki.

Przykładowo: w przypadku leasingu urządzeń do wulkanizacji (montażownica i wyważarka) o łącznej wartości 10 000 zł netto przy umowie na okres 48 miesięcy rata leasingowa wyniesie jedynie ok. 149 zł netto miesięcznie. Jeśli uśrednimy rynkowe ceny usług wulkanizatorów za wymianę opon na około 50 zł, okaże się, że urządzenie zarabia na ratę, obsługując 3 klientów.

Kolejnym czynnikiem, który wyróżnia ofertę Inter Cars, jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty rat tak, aby w sezonie klient mógł płacić wyższą ratę, a poza sezonem mniejszą. Ponadto Europejski Fundusz Leasingowy S.A. i Raiffeisen Leasing S.A. oferują rozłożenie wykupu na raty. Ta opcja jest wygodna, ponieważ na koniec umowy nie trzeba płacić jednorazowo wykupu.

Osoby zainteresowane szczegółową ofertą mogą kontaktować się z opiekunami Inter Cars na terenie całego kraju lub pod adresem email: ic.leasing@intercars.eu.

Komentarze

Brak komentarzy!