Filtry kabinowe MEYLE-ORIGINAL do Volkswagenów

, 7 marca 2017, 12:53

Firma MEYLE AG oferuje program filtrów kabiny dla wszystkich popularnych marek. W części filtrów przeznaczonych dla pojazdów grupy VAG, szczególną uwagę zwrócono na uproszczenie montażu. 

Dla różnych zastosowań w modelach VAG firma z Hamburga ma w swoim programie między innymi filtry do Audi A3 (modele roczników 2003 do 2012), Seat Leon/Toledo (modele roczników 2004 do 2010), Skoda Octavia II, Superb II i VW Golf V/Golf VI. Dopasowana i w porównaniu z częścią oryginalną bardziej elastyczna konstrukcja filtra ułatwia montaż, a poza tym zapobiega rozerwaniu filtra.

Filtry kabiny zapobiegają zanieczyszczeniu powietrza we wnętrzu pojazdu. Przy zbyt długich odstępach pomiędzy wymianami filtra, filtry bardzo łatwo mogą ulec zapchaniu, a powietrze, które dociera do wnętrza, nie jest wystarczająco oczyszczone – utrudniony zostaje przepływ powietrza z zewnątrz do wnętrza. Z powodu wzrastającego smogu, który silnie obciąża zdrowie, coraz ważniejsza staje się regularna wymiana filtra kabiny. Decydujące przy tym są dokładne dopasowanie kształtu filtra i zastosowanie wysokiej jakości medium filtrującego: filtr cząsteczek filtruje odpowiednie cząsteczki, filtr z węglem aktywnym dodatkowo szkodliwe gazy z zewnątrz.

Filtry kabiny MEYLE-ORIGINAL oferują także dodatkową wartość – przy ich konstrukcji szczególną uwagę zwrócono na łatwość ich montażu – warsztaty oszczędzają przez to wiele czasu i pracy.

Nowy filtr kabiny o numerze MEYLE 112 320 0011 jest dostępny do wielu modeli marek Audi, Seat, Skoda i VW i jest dostarczany z jedną instrukcją montażu. Szczegółowe informacje odnośnie  zastosowań można znaleźć w katalogu online pod adresem www.meyle.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

adam, 10 marca 2017, 12:00 0 0

Meyle Germany made by Filtron Polska

Odpowiedz