Nowa strona internetowa KYB

, 19 września 2008, 0:00

KYB Europe zaprezentowało nową, zmodyfikowaną stronę internetową, która została zaprojektowana w całkowicie nowym stylu, a zastosowane w niej rozwiązania powodują, że jest ona przyjazna dla użytkowników.

Strona dostępna jest w 8 językach (również w polskim) i zawiera wiadomości ogólne o firmie, szczegółowe informacje o produktach KYB i układzie zawieszenia. Dodatkowo dostępny jest interaktywny katalog zastosowań oraz panel ze wskazówkami technicznymi, które będą z pewnością źródłem informacji dla dystrybutorów i warsztatów.

Prezes KYB Europe, Pan H. Sato tak skomentował ten fakt: „Zauważając i doceniając rosnące znaczenia komunikacji elektronicznej, istotne dla naszego stałego rozwoju jest posiadanie nowocześnie funkcjonującej strony internetowej. Przejrzystość, łatwość w obsłudze i dostępność jest dowodem naszego wsparcia, jakie proponujemy naszym Dystrybutorom i użytkownikom naszego produktu”.

Użytkownicy strony zauważą również, że na stronie zostały ulepszone – wyszukiwarka oraz krótkie filmy, które pozwolą na pełne zrozumienie firmy, jej produktu oraz funkcji zawieszenia.

Manager produktu, Sue Clough, która odpowiadała za realizację projektu stworzenia nowej strony internetowej, powiedziała: „Oddając do użytku nową stronę internetową chcemy, aby była bardziej przyjazna dla użytkownika – co oznaczało całkowitą zmianę istniejącej struktury”.


Obecna strona internetowa jest regularnie uaktualnianym i rozwijającym się źródłem informacji oraz profesjonalnym wsparciem dla dystrybutorów i warsztatów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!