Montuj pewność dzięki nowej stronie internetowej SKF VSM!

, 18 września 2008, 0:00

14 lipca 2008 firma SKF uruchomiła swoją nową, ulepszoną stronę internetową o rynku wtórnym zawierającą wiele elementów z poprzedniej wersji, ale oferującą też dużą ilość nowości. Poprawiono użyteczność strony, otrzymała ona nowy wygląd i zapewnia aktualne, potrzebne informacje w wielu językach. To idealne źródło informacji!

Głównym celem autorów strony było stworzenie globalnego środowiska przyjaznego użytkownikowi. Firma SKF jako międzynarodowy lider rynku motoryzacyjnego stara się dostarczać wszystkim klientom potrzebne, dokładne i aktualne informacje. Strona jest dostępna w języku angielskim (w wersji amerykańskiej i brytyjskiej), francuskim, holenderskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, szwedzkim, rosyjskim, polskim i czeskim.

Po wejściu na www.vsm.skf.com , na stronie powitalnej możemy wybrać swoją lokalizację z rozwijanego menu. Aby oszczędzić czas w przyszłości, klikając na ‘Zapamiętaj lokalizację’, możemy uzyskać bezpośredni dostęp do strony głównej VSM SKF.

Strona jest bardzo funkcjonalna, dzięku czemu, można przeglądać ją z łatwością.

• Aby przejrzeć linie produktów SKF (dla Samochodów osobowych i Ciężarowych), należy kliknąć na linki na górnym pasku nawigacyjnym.

• Klikając na ‘SKF’ można zapoznać się z długoletnią historią i aktualną działalnością firmy w przemyśle motoryzacyjnym. Można dowiedzieć się więcej na temat jej dbałości o środowisko oraz zapoznać się ze zdobytymi certyfikatami jakości. Istnieje także możliwość skontaktowania się z przedstawicielami firmy poprzez wypełnienie szybkiego i łatwego formularza.

• Osoby zainteresowane materiałami prasowymi, klikając na ‘Media’ na górnym pasku nawigacyjnym, znajdą publikacje do pobrania. M.in. ostatnie ogłoszenia, ulotki i broszury, które dostarczają wielu informacji o nowościach SKF.

• Aby uzyskać dostęp do szczegółowych, aktualnych informacji należy kliknąć na ‘Katalog’ na górnym pasku nawigacyjnym lub na ikonę po lewej stronie ekranu. Na stronie głównej katalogu on-line można wybrać link ‘Uaktualnienie inf. O produkcie’ znajdujący się po lewej stronie ekranu, linię produktów i ‘Nowy’ a pokaże się pełna lista najnowszych produktów.

• Wybierając ‘Wiadomości’ na górnym pasku nawigacyjnym, zobaczyczymy nowości i publikacje prasowe.

• Osoby, które tak jak SKF lubią szybką jazdę, powinny kliknąć na ‘Wyścigi’ na górnym pasku nawigacyjnym, gdzie dowiedzą się o powszechnie znanym zaangażowaniu SKF w wyścigi i związku firmy z Ferrari i Ducati.

 

 

 

 

 

Ta strona została zaprojektowana dla CIEBIE! Jesteśmy otwarci na pytania, prośby i sugestie. Chcemy, abyś w pełni korzystał z naszej strony i usług! Skontaktuj się z nami, używając formularza znajdującego się pod linkiem ‘SKF’ na górnym pasku nawigacyjnym.
Nie wahaj się! Wejdź na 
www.vsm.skf.com, wybierz swoją lokalizuję z rozwijanego menu i zacznij surfować

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 września 2008, 0:00 0 0

Link do strony SKF nie działa..

Odpowiedz