Promocje w Moto-Profil

, 17 września 2008, 0:00

W firmie Moto-Profil trwają promocje na produkty marek Ina, FAG, LuK, akumulatory Centra i Exide oraz na amortyzatory firmy Monroe. Do zdobycia są cenne nagrody

Wolne wybory nagród z Moto-Profil

Od 1 września 2008 r. trwa promocja produktów marki LUK INA FAG. Akcja pod hasłem „Pora na wolne wybory nagród” trwa do 30 września lub do wyczerpania zapasów nagród.

Za skumulowane zakupy dowolnych produktów marki LUK INA FAG czekają cenne nagrody, które klient wybiera sam z katalogu ProfiAuto Progress. Każde zakupy za kolejne 10 tys. złotych premiowane są większą liczbą punktów, wymienianych na nagrody. Do wyboru m.in.: narzędzia warsztatowe, urządzenia RTV/AGD, nowoczesny sprzęt multimedialny.

Kumulacja w Moto-Profil z akumulatorami Centra i Exide

1 września 2008r. rozpoczęła się także w firmie Moto-Profil promocja akumulatorów marki Centra i Exide – „Wielka kumulacja”. Akcja potrwa do 30 września br. lub do wyczerpania zapasów.

Za skumulowane w czasie trwania promocji zakupy akumulatorów marki Centra i Exide klienci otrzymują atrakcyjne nagrody, które sami wybierają. Zakupy za kolejne 5 tys. zł netto premiowane są odpowiednio wyższą ilością punktów, które zmieniają na nagrody z katalogu ProfiAuto Progress. Biorący udział w akcji mogą wybierać spośród m.in.: narzędzi warsztatowych, sprzętu multimedialnego oraz AGD.

Czas na sprężyny Monroe

Pod hasłem „Najwyższy czas na sprężyny Monroe” firma Moto-Profil zorganizowała promocję sprężyn zawieszenia tej marki. Akcja trwa od 16 września do 30 października 2008 lub do wyczerpania zapasów.

Za jednorazowy zakup 50 szt. sprężyn Monroe, klienci otrzymują markowy zegarek Casio.

Sprężyny tej marki zostały docenione przez światowe koncerny motoryzacyjne. Dzięki najwyższej, kosztownej technologii wykonania zgodnej z zaleceniami producentów samochodów dostarczane są na pierwszy montaż (na OE).

Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne są na www.moto-profil.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!