Nowe akumulatory Magneti Marelli

, 16 września 2008, 0:00

Oferta Magneti Marelli została poszerzona o nową gamę akumulatorów, składającą się z akumulatorów serii RUN i ETS (całkowicie bezobsługowych), ES (mających zastosowanie w samochodach azjatyckich), CARGO (mających zastosowanie w samochodach dostawczych i ciężarowych) oraz pierwszomontażowych ETS (montowanych jako OE we wszystkich samochodach z Grupy Fiat produkowanych we Włoszech).

Nowa oferta akumulatorów Magneti Marelli składa się z 67 referencji akumulatorów o parametrach rozruchowych od 35Ah do 200Ah.

RUN
Wyższa o 30% moc rozruchowa w stosunku do standardowego akumulatora daje gwarancję pewnego rozruchu nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach otoczenia. Przeznaczony do nowoczesnych samochodów, dobrze wyposażonych, które wymagają większego poboru prądu, gwarantując maksimum mocy, pewną kontrolę oraz bezpieczeństwo.

ETS
Technologia Pb Ca wykonania krat akumulatora i zastosowane stopy zapewniają większą odporność na korozyjne oddziaływanie elektrolitu, gwarantując maksymalną trwałość i niezawodność w działaniu. Dzięki minimalnemu odparowywaniu wody praktycznie nie wymaga konserwacji a jego niski poziom samorozładowania zapewnia znacznie wydłużony okres żywotności.

ES
Akumulatory przeznaczone do pojazdów azjatyckich, których zastosowana technologia hybrydowa zapewnia niezawodny rozruch.

CARGO

Akumulatory do samochodów ciężarowych i traktorów, dzięki zastosowaniu płyt o optymalnej grubości, mikroporowatej strukturze separatorów oraz systemu mocowania zespołów płyt do ścianek komór są przystosowane do tolerowania dużych obciążeń mechanicznych i cyklicznych. Płyta ujemna w technologii Pb/Ca oraz płyta dodatnia z niewielką zawartością antymonu zapewniają całkowitą bezobsługowość oraz niski poziom samorozładowania. Akumulatory CARGO dostępne w wersji gotowej do użycia oraz suchej gwarantują dużą moc rozruchową oraz maksymalną trwałość.

ETS – OE
Akumulatory montowane jako OE we wszystkich samochodach z Grupy Fiat produkowanych we Włoszech.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 września 2008, 0:00 0 0

Nie chcę nic złego mówić na Magneti Marelli bo handluję tym towarem, ale tak jak ta firma zapakowała swoich klientów towarem to jeszcze nikt nie widział takiego numeru. Dziś wszyscy mamy towaru po brzegi i nie możemy się pozbyć.

Odpowiedz