Promocje w Inter-Team

, 16 września 2008, 0:00

W firmie Inter-Team wystartowały jesienne promocje z atrakcyjnymi nagrodami, które klienci otrzymają po zakończeniu akcji. Poniżej skrótowy opis trzech najważniejszych promocji:

Promocja akumulatorowa "Promocja na rozruch" – termin:15.09.2008 – 30.11.2008. Produkty objęte promocją to akumulatory marki Centra i Bosch. Klienci za kumulowane zakupy po przekroczeniu określonych progów zakupowych mają do wyboru nagrody z segmentu RTV/AGD oraz narzędzi warsztatowych.

Promocja produktów Wynn”s "Chemiczna Doskonałość" – termin 15.09.2008 – 15.12.2008. Tu także główną zasadą promocji dla klientów są zakupy kumulowane w trakcie trwania promocji i po jej zakończeniu wybór nagród z odpowiednich progów zakupowych.

Promocja produktów Castrol "Jesienna promocja Castrol" – termin 15.09.2008 – 15.11.2008. Klienci za kumulowane zakupy po przekroczeniu określonych progów zakupowych mają do wyboru nagrody.

Po zakończeniu ww. akcji promocyjnych Klienci za pośrednictwem swoich Opiekunów Handlowych z ramienia Inter-Team będą mogli dokonać wyboru nagrody z szerokiego asortymentu. Szczegóły promocji znajdują się na zamieszczonych ulotkach informacyjnych, na stronie www.inter-team.com.pl oraz w siedzibie firmy Inter-Team i u Przedstawicieli Handlowych. Nagrody będą wydawane tylko klientom nie posiadającym zadłużenia płatniczego wobec Inter-Team.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!