Automechanika 2008, Hala 2 – To tam wszystko się dzieje !

, 4 września 2008, 0:00

Partnerzy projektu eXponentia – firmy Gates, Motor Service (KS & Pierburg), SKF, Tenneco, TRW oraz Valeo mają przyjemność zaprosić wszystkich gości Targów Automechanika do „Miasteczka eXponentia” w hali 2.

Z okazji Targów Automechanika we Frankfurcie eXponentia i jej partnerzy zdecydowali zaprezentować się wspólnie w jednej sali. Możecie Państwo dowiedzieć się więcej o Motor Service w hali 5.1 / A42 oraz o Valeo na stoisku w hali 3 / A11.
W „Miasteczku eXponentia” na ponad 1000 metrów kwadratowych czekają na zwiedzających innowacje, technologie, produkty oraz usługi, wiele niespodzianek i atrakcji.

Goście „Miasteczka eXponentia” będą mieli możliwość zapoznania się z 6 producentami części samochodowych, z ich ofertą wydzielonych strefach oraz uzyskania informacji na temat eXponentia w części seminaryjnej.
eXponentia i jej partnerzy przygotowali na Targi prezentacje, pokazy szkoleń technicznych i wiele więcej. Co więcej, codziennie będzie można wygrać interesujące nagrody.

eXponentia jest ogólnoeuropejskim projektem szkoleń technicznych, utworzonym przez 6 partnerów – Gates, Motor Service, SKF, Tenneco, TRW oraz Valeo.
Celem eXponentia jest zapewnienie wyszkolenia i pomocy technicznej pracownikom warsztatów tak, aby pomóc im pozostać konkurencyjnymi na rynku.
eXponentia zapewnia stałe, wysokiej jakości usługi na następujących rynkach: w Wielkiej Brytanii, Polsce, Włoszech, Francji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii oraz Holandii.

„Miasteczko eXponentia” na Targach Automechanika w dniach od 16 do 21 września 2008 w hali 2.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!