Nowości i promocje w Moto-Profil

, 3 września 2008, 0:00

Pod hasłem „Dopas(k)uj nagrody” firma Moto-Profil zorganizowała wielką promocję pasków oraz zestawów pasków rozrządu marki Gates.
Akcja rozpoczęła się 1 września i potrwa do 31 października 2008. Dla biorących udział w promocji przygotowano wartościowe i atrakcyjne nagrody m.in.: bony na zakup towarów RTV/AGD, torby sportowe oraz plecaki i czapeczki. Zaletą akcji jest to, że klienci sami wybierają dla siebie nagrody, odpowiednio do wartości zakupów.
Dla klientów, którzy dokonają zakupów pasków na kwotę 17 tys. złotych przewidziano super nagrodę – szwajcarski zegarek F1 marki Jacques Lemans, wart 800 zł.

Tuleje wahliwe piasty RTS w ofercie Moto-Profil
Firma Moto-Profil zwiększyła ofertę marki RTS o kolejne nowe produkty. W ofercie pojawiło się blisko 20 nowych referencji m.in.: końcówki drążka kierowniczego do m.in.: Renault Espace, wahacze do Peugeota 407 i Daci Logan, łączniki stabilizatora do m.in.: Renault Clio i Volvo S40, a także drążki kierownicze i sworznie wahacza. Firma oferuje także tuleje wahliwe piasty do Opla Vectry, Peugeota 406 i BMW.

Dodatkowe informacje dostępne są na www.moto-profil.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!