Nowy Katalog LuK

, 2 września 2008, 0:00

Na 390 stronach poprawionego i uzupełnionego katalogu części zamiennych sprzęgła do samochodów osobowych i pojazdów dostawczych firmy LuK znajduje się ponad 2,000 referencji oraz 5,000 złączy do marek i modeli produkowanych od 1988 roku. Zakres produktów obejmuje 65 producentów pojazdów. Wszystkie informacje w katalogu pojawiają się w języku niemieckim, angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. W przeciwieństwie do tego, co miało miejsce w poprzednich wydaniach, teraz informacje na temat każdej części katalogu są bezpośrednio podane w wyżej wymienionych językach – co ułatwia znalezienie odpowiedniej wersji językowej.

Nowy spis umieszczony na początkowych stronach katalogu daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do następujących części katalogu: Klasyfikacja pojazdu, Wykaz numeryczny, Lista części, Numer porządkowy oraz Informacje techniczne. Spis jest również dostępny w formie składanej, na tylnej okładce katalogu, co po raz kolejny świadczy o jego użyteczności. Przykładowa strona szczegółowo wyjaśnia jak najlepiej korzystać z katalogu, aby znaleźć potrzebne części. Liczne skróty umieszczone w treści są szczegółowo opisane na początkowych stronach katalogu, które zawierają również listę symboli oraz zasady uporządkowania.

Hasło katalogowe podaje model pojazdu, rok produkcji modelu, szczegółowe informacje dotyczące konkretnego pojazdu i jeśli to możliwe zestaw RepSet, Dwumasowe koło zamachowe, płytę dociskową sprzęgła i tarczę sprzęgła, łożysko zwalniające, centralny wysprzęglik (CSC) oraz części eksploatacyjne. Dziewięciocyfrowy numer części pozwala użytkownikom odnaleźć poszukiwaną część szybko i sprawnie. Numer produktu pozwala na zidentyfikowanie grupy produktów, średnicy sprzęgła w milimetrach, czterocyfrowy numer, składający się z liczb naturalnych, oraz typ modelu.
Informacje techniczne oraz odpowiednie rady uzupełniają katalog: na przykład instrukcje montażu sprzęgła, analiza usterek, rady serwisowe, informacje na temat CSC oraz sprzęgieł samonastawnych (SAC) oraz ilustrowane instrukcje montażu SAC, w przypadku którego konieczne jest użycie specjalnego sprzętu. 

Informacje odnośnie pojazdów wyprodukowanych przed 1988 będą dostępne w katalogu zamieszczonym na stronie internetowej, na płycie CD LuK-As, na stronie internetowej www.repxpert.com oraz na płycie CD TechDoc. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!