Świece NGK w internecie

, 2 września 2008, 0:00

Firma NGK Spark Plug Europe uruchomiła stronę poświęconą wyłącznie silnikom Diesla i świecom żarowym. Obok szerokiej gamy informacji oferuje ona również rozrywkę. Strona ta została uruchomiona na świecie w dziewięciu językach.

NGK przedstawia szczegóły odnośnie świec żarowych nie tylko fachowcom, ale również klientom. Są tam zawarte informacje zaczynając od ogólnych zasad funkcjonowania silnika Diesla, poprzez różne typy świec żarowych i wyszukiwarkę online, aż po fakty na temat aktualnych osiągnięć technicznych.

Interaktywny i przyjazny użytkownikowi interfejs pozwala na żartobliwą nawigację na stronie i zaprasza do dokładniejszego zapoznania się z jej zawartością. Dodatkowo strona przyciąga częścią poświęconą „multimediom”. Użytkownicy mogą znaleźć tu oprócz wygaszaczy ekranu i tapet na pulpit również zabawny film animowany, który pozwala widzom w „niezwykły” i zabawny sposób zajrzeć do środka opakowania świec żarowych.

Dodatkowo fachowcy mogą wziąć udział w grze z nagrodami, która jest skierowana wyłącznie do nich. Potrzebny do niej kod znajduje się w środku małych telewizorków „klick-tvs”, które są dystrybuowane w całej Europie z okazji uruchomienia nowej strony.

Strona dostępna jest pod adresem www.ngk-dpower.com

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!