Nowe podnośniki w firmie Profit

, 2 września 2008, 0:00

Firma Profit Romuald Lange z Poznania poszerza asoortyment swojej oferty o nowe podnośniki. Servicelift 4000 – 2 to nowy model podnośnika nożycowego o udźwigu 4000 kg i zasilaniu elektryczno – hydraulicznym. Występuje w następujących wersjach:

– Servicelift 4000 – 2 SL – jako obsługowo naprawczy z płaskimi najazdami

– Servicelift 4000 – 2 FL – z podnośnikiem podprogowym o udźwigu 4000 kg, którego długość jest regulowana w zakresie 1420 – 1900 mm.
– Servicelift 4000 – 2 AL. – jako diagnostyczny, wyposażony we wnęki pod płyty obrotowe w przedniej części, natomiast w części tylnej wbudowane są płyty poślizgowe.

– Servicelift 4000 – 2 AFL – jako diagnostyczny, dodatkowo wyposażony w podnośnik podprogowy. 

Servicelift 4000 – 2 posiada opatentowany system hydrauliczny, podwójne cylindry zapewniające bezpieczne unoszenie jak i opuszczanie. Mimo swojej długości całkowitej wynoszącej wraz z rampami wjazdowymi 5480 mm po opuszczeniu wysokość wynosi tylko 180 mm.

Cechy wspólne wszystkich wersji podnośnika:

– bardzo dokładna kontrola niwelacji ( wyrównania ) podczas podnoszenia oraz opuszczania
– najazdy o bardzo wysokiej sztywności płaskiego profilu ( uzyskano poprzez zastosowanie dwóch osobnych siłowników, jednocześnie eliminując częstą wadę podnośników nożycowych polegającą na samoczynnym różnicowaniu się wysokości najazdów podnośnika przy opuszczaniu i podnoszeniu. )
– możliwość montażu zarówno na posadzce jak i w jej licu
– dla wersji montażu w licu posadzki, w standardzie znajduje się wyposażenie dla zamocowania oraz rampy wjazdowe i zjazdowe (przy montażu na posadzce wystarczą najazdy o długości 680 mm, które są w standardowym wyposażeniu.)
– CE – Norma; TUV Niemiecki

Więcej informacji i szczegółów technicznych zarówno na temat oferty jak sposobu realizacji zamówienia u bezpośredniego importera i przedstawiciela firmy Hofmann – Profit Romuald Lange. Tel/fax: +48 61 862 15 98. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!