Klocki Kraft i Sakura w Inter Team

, 2 września 2008, 0:00

Oferta handlowa firmy Inter Team została poszerzona o kolejną linię marek – Kraft i Sakura. Są to klocki hamulcowe z zastosowaniem do samochodów europejskich, osobowych i dostawczych (Kraft) oraz – do samochodów azjatyckich (Sakura).
Oferta obejmuje referencje do najbardziej popularnych samochodów jeżdżących po polskich drogach i będzie stale poszerzana. W sumie to blisko sto pozycji do samochodów europejskich i trzydzieści do azjatyckich.

Klocki posiadają certyfikaty ECE R-90. Ponadto są wyposażone w nakładki anty-piskowe (tzw. shim), co z kolei gwarantuje ich cichą i komfortową pracę.
Klocki mogą być uzupełnieniem tarcz hamulcowych Kraft i Sakura, znajdujących się już od jakiegoś czasu w ofercie Inter Team.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są u Przedstawicieli Handlowych w oddziałach Inter Team oraz na stronie internetowej www.inter-team.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 lutego 2009, 0:00 0 -2

moim skromnym zdaniem są to bardzo porządne klocki. wykonane z najwyższą precyzją i starannością. są w bardzo nickiej cenie. ogólnie mogę z pełną odpowiedzialnością polecić te klocki :))))))

Odpowiedz

Anonim, 6 marca 2009, 0:00 0 0

Własnie dzisiej kupiłem komplet (tarcze i klocki) na przód do Skody Octavi. Chciałbym poznak opinie osób które już uzytkowały lub użytkują części tej firmy

Odpowiedz

Anonim, 9 marca 2009, 0:00 0 0

do kazsko
jedno słowo - masakra

Odpowiedz

Anonim, 17 czerwca 2011, 19:57 0 0

Kupilem klocki Kraft bo poprzednie piszczaly i co?? Te tez piszcza..

Odpowiedz