25 lat Bosch w Polsce: leasing 0% na pakiety KTS z oprogramowaniem ESI[tronic] 2.0

, 16 marca 2017, 8:00

Firma Bosch we współpracy z Idea Leasing SA przygotowała dla warsztatów samochodowych atrakcyjną ofertę urządzeń do diagnostyki sterowników.  W skład pakietów promocyjnych wchodzi zawsze jeden z typów testera KTS oraz jeden z wariantów oprogramowania ESI[tronic] 2.0 Okres trwania leasingu urządzenia wraz z oprogramowaniem wynosi 36 miesięcy.

ESI[tronic] 2.0 to najnowsza wersja programu diagnostycznego, która bazuje na obszernym know-how firmy Bosch, pochodzącym z konstruowania systemów dla pojazdów. Dla warsztatów jest to narzędzie idealnie stworzone do perfekcyjnego wykonywania pracy. Ponad 350 inżynierów i techników na całym świecie wprowadza do ESI[tronic] 2.0 dane dotyczące aktualnych pojazdów oraz ich sterowników. W ten sposób Bosch zapewnia w programie duże pokrycie rynku i gwarantuje warsztatowi dostęp do zawsze nowych systemów w pojazdach.

W atrakcyjnej ofercie leasingowej znalazły się 21 pakiety o różnej konfiguracji. Warsztat ma do wyboru: moduły KTS 560 i 590, zestawy KTS 960 i KTS 980 z tabletem DCU 220 oraz moduł KTS Truck do samochodów ciężarowych. W każdym zestawie oprogramowanie na 36 miesięcy. Najtańszą opcją jest zestaw składający się z modułu KTS 560 z oprogramowaniem SD -Diagnoza Sterowników. Miesięczna rata leasingowa w tym przypadku to 419,58 PLN netto, przy założeniu, iż opłata wstępna wynosi 10%, wykup 1% a liczba rat to 35. Oznacza to, iż dzienny koszt dla warsztatu to tylko 19,98 zł netto. Ilość zestawów objętych promocją jest ograniczona.

Leasing Bosch to korzystne i bezpieczne rozwiązanie dla warsztatów. W przypadku leasingu promocyjnego nie są wymagane żadne dokumenty takie jak zaświadczenia z US lub ZUS, wystarczy dowód osobisty. Warunkiem jest prowadzenie działalności min. 2 lata w branży motoryzacyjnej. Leasing to dodatkowe zalety dla przedsiębiorstwa, takie jak: korzyści podatkowe oraz zwiększenie płynności finansowej poprzez rozłożenie w czasie zaangażowania środków własnych.

Pomocna w komunikacji między warsztatem a dystrybutorem jest strona internetowa dotycząca leasingu: www.leasingbosch.pl. Znajduje się tu formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanego warsztatu. Przyspiesza to wybór odpowiedniego wariantu, a zminimalizowany czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania przyczynia się do większego zadowolenia klientów.

www.leasingbosch.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!