3 lata gwarancji – jakość ma strategiczne znaczenie

, 25 sierpnia 2008, 0:00

Firma Master-Sport Automobiltechnik GmbH od lat produkuje części zamienne do samochodów z zastosowaniem nowych rozwiązań technologicznych, ciągle podnosząc normy jakościowe w zakresie materiałów używanych do produkcji części zamiennych jak i procesów produkcyjnych. Umożliwiło to podjęcie decyzji o wydłużeniu okresu gwarancji na większość części.

Tak odważna decyzja była możliwa również dzięki wprowadzeniu zaostrzonych procesów kontroli jakości już na etapie kwalifikowania materiałów i półproduktów używanych do produkcji, a także kontroli poszczególnych etapów produkcji oraz kontroli produktu finalnego.

Automatyzacja produkcji zagwarantowała powtarzalność procesów a co za tym idzie również jakości oferowanego produktu. Regularnie przeprowadzane testy w sporcie i przenoszenie rozwiązań tam testowanych do produkcji seryjnej dają pewność utrzymania bardzo wysokiej wytrzymałości produktów.

Master-Sport Automobiltechnik GmbH prowadzi oryginalny, a zarazem niezwykle wydajny i obiektywny proces testowania swoich produktów. Rajdy, a także ekstremalne wyprawy off-roadowe, w których startujące samochody wyposażone w części tej firmy, poddawane są wielkim przeciążeniom i wystawiane na przeróżne warunki atmosferyczne. Jest to doskonała okazja do zbadania jakości i wytrzymałości sprzętu.

Nowatorskie działania stawiają firmę wśród liderów jakości części zamiennych. Z dostępnych informacji wynika , że firma Master Sport jako jedyna w Europie daje gwarancję na zawieszenie na aftermarket, na określony przebieg tj. 80 000 km.

Od września większość części Master Sport, będzie objęta 3 letnią gwarancją i zostaną także wydłużone gwarantowane przebiegi. Decyzja ta została podjęta również w oparciu o dane, które wykazują znikomy poziom reklamacji, na który wpływ ma kultura obsługi pojazdów oraz poziom techniczny tej obsługi, który w ostatnim czasie uległ zdecydowanej poprawie.

Firma Master Sport od lat pokazuje, że jest pewna jakości swoich produktów, a w tej chwili tą pewność otrzymuje również klient poprzez wydłużony okres gwarancji.

O umacnianiu pozycji firmy i marki Master Sport na polskim rynku świadczą także prowadzone przez nią inwestycje. W naszym kraju powstaje Centrum Badawczo-Produkcyjno-Dystrybucyjne – gdzie ponoszone są duże nakłady finansowe na rok 2008 rok jak i na lata następne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!