Duże inwestycje Master-Sport w Polsce

, 25 sierpnia 2008, 0:00

Zgodnie z planem inwestycyjnym Master Sport, kończą się prace wykończeniowe przy pierwszej z dużych inwestycji firmy w Polsce. W Gorlicach do użytku zostanie oddane centrum produkcyjno-dystrybucyjne. Jednocześnie na początku stycznia 2008 roku został zatwierdzony program kolejnych wieloletnich inwestycji w Polsce. Zgodnie z programem Master-Sport Automobiltechnik (MS) zainwestuje w samym 2008 roku w Polsce około 5 mln Euro.

Trwa przenoszenie części produkcji MS do Polski. Uruchomione zostało nowoczesne laboratorium badawcze, jak i powstaje centrum logistyczne obsługujące kraje Europy środkowo-wschodniej. Zaawansowane technologie pozwolą usprawnić zarządzanie stanami magazynowymi, a również sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów firmy.

Wybór Gorlic na lokalizację centrum produkcyjno-dystrybucyjne był nieprzypadkowy. Położenie blisko granicy wschodniej i południowej przyczyni się do efektywniejszej obsługi klientów z takich krajów jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowenia, Chorwacja, Serbia i Ukraina.

Przeniesienie wielu obszarów działalności Master Sport do Polski jest podyktowane potrzebą obniżania kosztów działalności, co w sposób znaczący powinno wpłynąć na atrakcyjność oferty firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!