Inter-Team podnosi jakość usług w Gliwicach

, 20 sierpnia 2008, 0:00

W dniu 13 sierpnia 2008 o godz. 18.00 w restauracji „Verona” odbyło się uroczyste wręczenie nagród klientom firmy Inter Team, którzy wzięli udział w promocji „Wspólnie Podniesiemy Jakość Twoich Usług”. Akcja odbywała się w dniach od 10.03.2008 do 10.06.2008 i była skierowana do warsztatowych Klientów filii Inter-Team w Przyszowicach k. Gliwic.

Promocja Wspólnie Podniesiemy Jakość Twoich Usług została przeprowadzona w początkowym okresie działalności oddziału w Przyszowicach, aby zapoznać potencjalnych Klientów z ofertą Inter-Team i zachęcić ich do współpracy. Nagrodzonych zostało ponad 50-ciu klientów, a łączna wartość nagród wyniosła blisko 20.000 zł netto – to wydaje się być niezły wynik jak na początkowy okres działalności filii – podkreślają organizatorzy.

Zasady promocji – wzorem poprzednich akcji – polegały na tym, że Klienci za zakupy dokonane w Inter-Team w czasie trwania akcji mogli po jej zakończeniu wybrać z katalogu nagród rozmaite prezenty – urządzenia i narzędzia warsztatowe, ubrania i środki czystości, rowery, urządzenia z segmentu AGD/RTV. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem Klientów, którzy w większości skorzystali z zaproszenia na uroczyste wręczenie nagród. Restauracja „Verona” przywitała gości włoską muzyką i oryginalnymi potrawami.

Na początku imprezy głos zabrał Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team, Marcin Busza, który przywitał wszystkich zgromadzonych, w skrócie przypomniał zasady promocji i zachęcił Klientów do aktywnego uczestnictwa w kolejnych akcjach. Następnie mikrofon powędrował w ręce Prezesa Inter-Team, Pana Adama Szewczyka. Przedstawił on gościom początki swojej działalności w branży motoryzacyjnej jak również filozofię działania firmy Inter-Team. Szczególną uwagę zwrócił na program warsztatowy, jaki niedawno został opracowany przez firmę Inter-Team. Na koniec przedstawił dwa własne brandy Inter-Team, czyli Kraft i Sakura.

Choć następny dzień był normalnym dniem pracy zabawa i rozmowy zakończyły się grubo po północy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!