Wyjątkowe atrakcje podczas 8. Targów Inter Cars S.A.

, 20 sierpnia 2008, 0:00

Tegoroczne targi Inter Cars to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą producentów części zamiennych w jednym miejscu, ale również mnóstwo dodatkowych atrakcji.
Wśród nich będą:

Piłkarskie zmagania z gwiazdą

Osobą prowadzącą tegoroczne targi i jednocześnie gościem specjalnym będzie Olaf Lubaszenko – jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Podczas targów goście będą mieć możliwość sprawdzenia jego futbolowych umiejętności. Zapalony piłkarz i jednocześnie kapitan drużyny Reprezentacji Artystów Polskich spędzi w Czosnowie dwa dni targowe, podczas których poprowadzi quiz wiedzy o Inter Cars.

Zatańcz z Iwoną Pavlović
Miłośnicy tańca będą mogli poćwiczyć taneczne kroki w szkole Iwony Pavlović. Będzie można nauczyć się podstawowych kroków samby, walca wiedeńskiego i rock and roll’a oraz wystąpić w turnieju tanecznym. Oprócz wspaniałej atmosfery i zabawy do wygrania nagroda główna aż 2000 złotych.

Symulator F1
Goście targów będą mogli wypróbować najbardziej zaawansowany hydrauliczny symulator F1 w Europie. Uczestnicy, którzy pokonają wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie wygrają atrakcyjne nagrody. Symulator F1 jest wyjątkową atrakcją nie tylko dla biorących udział w rywalizacji, ale również dla tych, którzy będą kibicować.

Super szybkie samochody
Ponieważ większość odwiedzających targi to mężczyźni, wśród wielu atrakcji nie może zabraknąć szybkich samochodów. Organizatorzy przewidzieli przejazdy super szybkich samochodów tuningowych, a najsprytniejsi będą mogli zajrzeć pod maskę oraz nacisnąć na pedał gazu zwycięskiego „Złotego Kota”. Targi uświetni swoją obecnością sam King of Europe – Grzegorz Staszewski, który w czerwcu br. za kierownicą Corvetty wygrał zawody na 1/4 mili w Belgii.

Najmocniejszy serwis
W konkursie będą mogli wziąć udział mechanicy z całej Polski. W ubiegłym roku do zawodów zgłosiło się ponad 60 drużyn. Konkurs będzie składał się z kilku etapów. W pierwszej części uczestnicy będą wypełniać pisemny test kwalifikacyjny z zakresu techniki samochodowej, technologii naprawy i podstawowych cech części zamiennych. Kolejnym etapem będzie wymiana klocków, przegląd auta, a w finale – diagnostyka pojazdu. Zawodnicy – mechanicy będą próbowali swoich sił w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi i urządzeń warsztatowych.
Do wygrania w konkursie będą nagrody w wysokości 15 tys. zł oraz 7 tys. zł.

Półfinał akcji „Nie klucz – montuj produkty oryginalne”

W sobotę, w pierwszy dzień targów, organizator przewiduje półmetek konkursu, w którym do zdobycia jest największa w historii branży pula nagród o wartości 2.000.000 złotych. Klienci, którzy uzyskali największe obroty netto w danej linii od dnia przystąpienia do akcji do dnia 23.08.br. otrzymają cenne nagrody niespodzianki. Podobnie jak w ubiegłym roku zwycięzcy zostaną wcześniej poinformowani o wygranych i poproszeni na scenę, gdzie z rąk dostawców odbiorą nagrody.

Więcej informacji na stronie: http://8targi.intercars.com.pl


Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!