Ruszają dni otwarte w fabryce Lauber

, 3 lutego 2017, 12:26

Lauber rozpoczyna cykl dni otwartych w swojej fabryce w Słupsku. Dla gości będzie to doskonała okazja, aby na żywo prześledzić jak przebiega proces fabrycznej regeneracji części.

– Pierwsze dni otwarte w tym roku odbędą się 16 lutego oraz 17 marca. Niestety ze względu na wielkie zainteresowanie na pierwsze spotkanie w lutym nie mamy już wolnych miejsc. Zapraszamy jednak wszystkich chętnych do przesyłania za pośrednictwem naszej strony internetowej swoich zgłoszeń na spotkanie w marcu. Jeśli zainteresowanie dniami otwartymi będzie utrzymywało się na tak wysokim poziomie to rozważamy zwiększenie ich częstotliwości do dwóch w miesiącu. Ze swojej strony zapewniamy szkolenie produktowe, wizytę na produkcji oraz drobny poczęstunek. Po szkoleniu każdy uczestnik oczywiście otrzyma także stosowny certyfikat – zachęca Tomasz Soroka odpowiedzialny za marketing w firmie Lauber.

Będzie co zwiedzać. W zakładzie w Słupsku powstają wszystkie produkty dostępne w portfolio Lauber oraz marek Daxtone, Thermotec Reman i Denso Reman. W fabryce regenerowane są między innymi takie grupy części jak przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, alternatory, rozruszniki, zaciski hamulcowe, kompresory klimatyzacji a również wtryskiwacze i pompy wtryskowe Common Rail (CR).

To jak wygląda fabryka w Słupsku można także zobaczyć na filmach na kanale Lauber na Youtubie, jednak nic nie zastąpi osobistej wizyty, możliwości porozmawiania na żywo z pracownikami i dopytania o wszelkie szczegóły produkcji.

Jak się zgłosić?

Udział w dniach otwartych jest bezpłatny i mogą w nim wziąć wszyscy mechanicy oraz klienci Inter Cars. Zgłoszenia należy składać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Lauber. Ilość miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Fabryka znajduje się w Słupsku przy ulicy Poznańskiej 64.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!