Chlapacze z powłoką przeciwrozbryzgową w ofercie Inter Cars

, 2 lutego 2017, 13:22

Specjalna struktura chlapaczy ogranicza wyrzucanie wody spod kół. To zwiększa bezpieczeństwo i komfort innych użytkowników drogi.
Info_Pras_Inter_Cars_Chlapacze_z_powłoką_przeciwrozbryzgową (2)
Zgodnie z dyrektywą 2007/46/WE pojazdy kategorii N i O (tj. pojazdy samochodowe mające co najmniej cztery koła oraz zaprojektowane i wykonane do przewozu ładunków, a także przyczepy) z wyjątkiem pojazdów terenowych muszą być zbudowane w taki sposób lub wyposażone w ochronę przeciwrozbryzgową kół tak, aby spełniały postanowienia dyrektywy 91/226/EWG. Dla pojazdów klas N1, N2 (do 7,5 t dopuszczalnego maksymalnego ciężaru całkowitego), O1 i O2 użycie ochrony jest możliwe, ale niekonieczne. Chlapacze pozwalają na redukcję chlapania wody, spełniając przy tym wszystkie wymagania określone w dyrektywie 91/226/EWG.

Specjalna struktura chlapaczy redukuje siłę uderzającą wody, pochłaniając ją i odprowadzając bezpośrednio na dół. Ograniczenie wyrzucania wody spod kół i rozpylania mgły wodnej zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort innych użytkowników drogi.

Chlapacze z powłoką przeciwrozbryzgową można znaleźć w ofercie Inter Cars. W IC Katalogu Online widnieją one np. pod indeksami: CARGO-M14, CARGO-M15, CARGO-M16

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!