Najjaśniejsze stoisko na targach Inter Cars

, 19 sierpnia 2008, 0:00

Wyświetlacz na przedniej szybie informujący o prędkości czy komunikatach awaryjnych oraz oświetlenie funkcjonalne deski rozdzielczej, klimatyzacji, przełączników czy przycisków. To tylko niektóre nowatorskie rozwiązania w samochodzie pokazowym firmy Osram, jakie już za kilkanaście dni będzie można zobaczyć na 8 targach motoryzacyjnych Inter Cars.

Już wkrótce, 6–7 września 2008 w Cząstkowie Mazowieckim k/Czosnowa, wszyscy pasjonaci motoryzacji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w tunningu samochodowym, wyposażeniu jego wnętrza czy innych akcesoriach, które mogą usprawnić i wyróżnić samochód na drodze.

Firma Osram, która będzie obecna na targach przygotowała dla odwiedzających wiele atrakcji. Na swoim stanowisku zaprezentuje m.in. bogatą ofertą żarówek. Oprócz tych standardowych – Osram Standart, będą również nowoczesne Osram Cool Blue, Silverstar, light@day, Night Braker czy Diadem. Dzięki specjalnym ekspozytorom będzie można przekonać się o ich właściwościach.

Każdy kto odwiedzi stoisko firmy Osram będzie mógł porozmawiać także ze specjalistami, rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące kwestii oświetlenia w samochodzie czy zaopatrzyć się w katalog produktowy.

Główną atrakcją stoiska będzie jednak model samochodu BMW serii 5, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania oświetleniowe firmy Osram. Efektowne oświetlenie wnętrza samochodu, podkreślenie różnych jego elementów zarówno w środku, jak i na zewnątrz z całą pewnością zainteresuje odwiedzających. Dla pasjonatów motoryzacji atrakcją będzie także możliwość wejścia do samochodu czy zrobienia sobie na jego tle pamiątkowego zdjęcia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!